Retour à la recherche

ANNA COMLUX SRL

ActifAssujetti à la TVA

ANNA COMLUX SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în orașul Simeria, județul Hunedoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.556.114 lei și un profit net de 612 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3363663 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°1512CAEN 4754 n°125

Informations générales

NomANNA COMLUX SRL
CUI3363663
N° d'immatriculationJ1992000652200
AdresseStr. NICOLAE BĂLCESCU, 9, Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara
Code CAEN principal4711
Date d'immatriculation31/03/1992
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOLDOVAN PETRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,42 M RON

vs 1,56 M RON

≈ 282 k €

Profit net (2025)

46,2 k RON

vs 612 RON

≈ 9,16 k €

Capitaluri proprii (2025)

672 k RON

vs 626 k RON

≈ 133 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 421 512
≈ 282 k €
46 171
≈ 9,16 k €
3
2024
1 556 114
≈ 313 k €
612
≈ 123 €
4
2023
1 308 920
≈ 265 k €
2 114
≈ 427 €
5
2022
1 220 964
≈ 248 k €
2 947
≈ 598 €
7
2021
1 124 946
≈ 229 k €
210 004
≈ 42,7 k €
7
2020
1 274 212
≈ 263 k €
-3 424
≈ -708 €
9
2019
1 412 858
≈ 298 k €
13 568
≈ 2,86 k €
8
2018
1 349 451
≈ 290 k €
2 671
≈ 574 €
8
2017
1 302 373
≈ 285 k €
13 021
≈ 2,85 k €
7
2016
1 089 329
≈ 243 k €
24 848
≈ 5,53 k €
7
2015
1 078 693
≈ 243 k €
7 600
≈ 1,71 k €
7
2014
1 092 078
≈ 246 k €
532
≈ 120 €
8
2013
1 178 862
≈ 267 k €
7 361
≈ 1,67 k €
8
2012
1 181 407
≈ 265 k €
15 246
≈ 3,42 k €
8

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

6,9%

Ratio de liquidité générale

3,76

Rotation des actifs

1,72

Chiffre d'affaires / salarié

474 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1995-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ANNA COMLUX SRL după CUI?

Cauți CUI 3363663. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANNA COMLUX SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ANNA COMLUX SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ANNA COMLUX SRL, CUI 3363663, nr. Reg. Com. J1992000652200, sediu Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ANNA COMLUX SRL în 2025?

ANNA COMLUX SRL (CUI 3363663) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).