Retour à la recherche

SANDER DAT INVEST SRL

Actif

SANDER DAT INVEST SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Comuna Blejoi, județul Prahova. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 262.323 lei și un profit net de 77.161 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33632976 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°10761CAEN 6920 n°5611

Informations générales

NomSANDER DAT INVEST SRL
CUI33632976
N° d'immatriculationJ2014001302298
AdresseRoua, 50, Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation29.09.2014
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

262 k RON

vs 235 k RON

≈ 52,1 k €

Profit net (2025)

77,2 k RON

vs 116 k RON

≈ 15,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

272 k RON

vs 235 k RON

≈ 53,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
262 323
≈ 52,1 k €
77 161
≈ 15,3 k €
2
2024
235 263
≈ 47,3 k €
116 237
≈ 23,4 k €
2
2023
290 185
≈ 58,7 k €
183 253
≈ 37 k €
1
2022
176 969
≈ 35,9 k €
92 160
≈ 18,7 k €
1
2021
95 331
≈ 19,4 k €
5 866
≈ 1,19 k €
1
2020
94 052
≈ 19,4 k €
25 906
≈ 5,36 k €
1
2019
97 040
≈ 20,5 k €
20 672
≈ 4,36 k €
1
2018
37 607
≈ 8,08 k €
3 447
≈ 741 €
1
2017
157 530
≈ 34,5 k €
-24 462
≈ -5,35 k €
5
2016
203 686
≈ 45,4 k €
-73 662
≈ -16,4 k €
8
2015
699 065
≈ 157 k €
12 064
≈ 2,71 k €
10
2014
197 938
≈ 44,5 k €
79 773
≈ 17,9 k €
15

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

29,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28,4%

Ratio de liquidité générale

6,4

Rotation des actifs

0,72

Chiffre d'affaires / salarié

131 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-08-012018-04-12Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma SANDER DAT INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 33632976. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANDER DAT INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SANDER DAT INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SANDER DAT INVEST SRL, CUI 33632976, nr. Reg. Com. J2014001302298, sediu Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SANDER DAT INVEST SRL în 2025?

SANDER DAT INVEST SRL (CUI 33632976) a avut o marjă de profit net de 29,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).