AM SAFETY SOLUTIONS SRL
AM SAFETY SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 384.127 lei și un profit net de 218.713 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33596610 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°13657CAEN 7499 n°507
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
320 k RON
≈ 63,6 k €
Profit net (2025)
168 k RON
≈ 33,3 k €
Capitaluri proprii (2025)
168 k RON
≈ 33,3 k €
Angajați (2025)
2025
320 k RON
| 2014 | 26,9 k RON | Profit net: 10,3 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 126 k RON | Profit net: 59 k RON |
| 2016 | 158 k RON | Profit net: 99,8 k RON |
| 2017 | 145 k RON | Profit net: 68,1 k RON |
| 2018 | 154 k RON | Profit net: 71,7 k RON |
| 2019 | 179 k RON | Profit net: 85,5 k RON |
| 2020 | 200 k RON | Profit net: 108 k RON |
| 2023 | 290 k RON | Profit net: 123 k RON |
| 2024 | 384 k RON | Profit net: 219 k RON |
| 2025 | 320 k RON | Profit net: 168 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 320 453 ≈ 63,6 k € | 167 528 ≈ 33,3 k € | 1 | ||||
| 2024 | 384 127 ≈ 77,2 k € | 218 713 ≈ 44 k € | 2 | ||||
| 2023 | 290 437 ≈ 58,7 k € | 122 820 ≈ 24,8 k € | 2 | ||||
| 2020 | 200 083 ≈ 41,4 k € | 108 014 ≈ 22,3 k € | 3 | ||||
| 2019 | 179 149 ≈ 37,8 k € | 85 472 ≈ 18 k € | 3 | ||||
| 2018 | 153 629 ≈ 33 k € | 71 714 ≈ 15,4 k € | 3 | ||||
| 2017 | 145 156 ≈ 31,8 k € | 68 063 ≈ 14,9 k € | 3 | ||||
| 2016 | 157 775 ≈ 35,1 k € | 99 792 ≈ 22,2 k € | 3 | ||||
| 2015 | 126 311 ≈ 28,4 k € | 59 030 ≈ 13,3 k € | 3 | ||||
| 2014 | 26 886 ≈ 6,05 k € | 10 281 ≈ 2,31 k € | 3 | ||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
52,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,9%
Ratio de liquidité générale
3,54
Rotation des actifs
1,55
Chiffre d'affaires / salarié
320 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2025-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AM SAFETY SOLUTIONS SRL după CUI?
Cauți CUI 33596610. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AM SAFETY SOLUTIONS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea AM SAFETY SOLUTIONS SRL, CUI 33596610, nr. Reg. Com. J2014002173352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AM SAFETY SOLUTIONS SRL în 2025?
AM SAFETY SOLUTIONS SRL (CUI 33596610) a avut o marjă de profit net de 52,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).