Retour à la recherche

EAT AND BE HAPPY S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

EAT AND BE HAPPY S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Deva. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 965.099 lei și un profit net de 251.257 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33547021 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°1965CAEN 4724 n°195

Informations générales

NomEAT AND BE HAPPY S.R.L.
CUI33547021
N° d'immatriculationJ20/754/2014
Adresse1 DECEMBRIE, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal4724
Date d'immatriculation04/09/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PETROVAI OVIDIUadministrator
PETROVAI HANNELOREadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

965 k RON

vs 922 k RON

≈ 192 k €

Profit net (2025)

251 k RON

vs 224 k RON

≈ 49,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

251 k RON

vs 225 k RON

≈ 49,9 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
965 099
≈ 192 k €
251 257
≈ 49,9 k €
2
2024
922 457
≈ 185 k €
224 275
≈ 45,1 k €
2
2023
910 659
≈ 184 k €
166 286
≈ 33,6 k €
2
2022
721 755
≈ 146 k €
173 725
≈ 35,2 k €
2
2021
584 211
≈ 119 k €
232 043
≈ 47,2 k €
2
2020
459 081
≈ 94,9 k €
116 440
≈ 24,1 k €
2
2019
535 275
≈ 113 k €
130 081
≈ 27,4 k €
2
2018
447 574
≈ 96,2 k €
94 740
≈ 20,4 k €
2
2017
449 818
≈ 98,5 k €
90 049
≈ 19,7 k €
2
2016
414 044
≈ 92,2 k €
84 232
≈ 18,8 k €
2
2015
381 099
≈ 85,7 k €
54 106
≈ 12,2 k €
2
2014
99 639
≈ 22,4 k €
323
≈ 72,7 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

10,25

Rotation des actifs

3,49

Chiffre d'affaires / salarié

483 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2015-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EAT AND BE HAPPY S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33547021. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EAT AND BE HAPPY S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EAT AND BE HAPPY S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EAT AND BE HAPPY S.R.L., CUI 33547021, nr. Reg. Com. J20/754/2014, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EAT AND BE HAPPY S.R.L. în 2025?

EAT AND BE HAPPY S.R.L. (CUI 33547021) a avut o marjă de profit net de 26% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).