TAB NOISECONTROL SRL
TAB NOISECONTROL SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 411.328 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33516270 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°11469CAEN 7112 n°5255
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
411 k RON
≈ 81,6 k €
Profit net (2025)
40,5 k RON
≈ 8,04 k €
Capitaluri proprii (2025)
431 k RON
≈ 85,5 k €
Angajați (2025)
2025
411 k RON
| 2014 | 43,4 k RON | Profit net: 13 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 106 k RON | Profit net: 4,71 k RON |
| 2016 | 126 k RON | Profit net: 23,4 k RON |
| 2017 | 256 k RON | Profit net: 97,8 k RON |
| 2019 | 723 k RON | Profit net: 420 k RON |
| 2020 | 620 k RON | Profit net: 280 k RON |
| 2021 | 631 k RON | Profit net: 207 k RON |
| 2022 | 792 k RON | Profit net: 280 k RON |
| 2023 | 535 k RON | Profit net: 168 k RON |
| 2024 | 632 k RON | Profit net: 175 k RON |
| 2025 | 411 k RON | Profit net: 40,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 411 328 ≈ 81,6 k € | 40 528 ≈ 8,04 k € | 2 | ||||
| 2024 | 631 816 ≈ 127 k € | 174 882 ≈ 35,2 k € | 3 | ||||
| 2023 | 534 807 ≈ 108 k € | 168 477 ≈ 34,1 k € | 3 | ||||
| 2022 | 791 882 ≈ 161 k € | 280 477 ≈ 56,9 k € | 5 | ||||
| 2021 | 630 815 ≈ 128 k € | 206 918 ≈ 42,1 k € | 3 | ||||
| 2020 | 619 592 ≈ 128 k € | 280 411 ≈ 58 k € | 3 | ||||
| 2019 | 723 455 ≈ 152 k € | 420 447 ≈ 88,6 k € | 3 | ||||
| 2017 | 255 912 ≈ 56 k € | 97 761 ≈ 21,4 k € | 1 | ||||
| 2016 | 125 956 ≈ 28 k € | 23 406 ≈ 5,21 k € | 1 | ||||
| 2015 | 106 363 ≈ 23,9 k € | 4 714 ≈ 1,06 k € | 1 | ||||
| 2014 | 43 431 ≈ 9,77 k € | 13 006 ≈ 2,93 k € | 1 | ||||
| 2018 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
9,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
9,4%
Ratio de liquidité générale
15,27
Rotation des actifs
0,89
Chiffre d'affaires / salarié
206 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2022-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma TAB NOISECONTROL SRL după CUI?
Cauți CUI 33516270. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TAB NOISECONTROL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru TAB NOISECONTROL SRL?
Datele de facturare sunt denumirea TAB NOISECONTROL SRL, CUI 33516270, nr. Reg. Com. J35/2006/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are TAB NOISECONTROL SRL în 2025?
TAB NOISECONTROL SRL (CUI 33516270) a avut o marjă de profit net de 9,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).