Retour à la recherche

AVISELECT SRL

Actif

AVISELECT SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în Comuna Măgurele, Prahova. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3349103 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°14189CAEN 4711 n°23457

Informations générales

NomAVISELECT SRL
CUI3349103
N° d'immatriculationJ1992002117297
AdresseSat COADA MALULUI, Comuna Măgurele, Prahova
Code CAEN principal4711
Codes CAEN autorisés471147124791
Date d'immatriculation10/06/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Văleni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PARASCHIV GHEORGHEadministrator
PARASCHIV NINAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

138 k RON

vs 142 k RON

≈ 27,4 k €

Profit net (2025)

15,7 k RON

vs 12,4 k RON

≈ 3,12 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,3 k RON

vs -14,4 k RON

≈ 259 €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
138 111
≈ 27,4 k €
15 714
≈ 3,12 k €
0
2024
141 883
≈ 28,5 k €
12 362
≈ 2,49 k €
—
2023
146 898
≈ 29,7 k €
15 181
≈ 3,07 k €
—
2022
145 419
≈ 29,5 k €
18 370
≈ 3,73 k €
0
2021
158 936
≈ 32,3 k €
7 718
≈ 1,57 k €
1
2020
139 181
≈ 28,8 k €
17
≈ 3,51 €
1
2019
104 429
≈ 22 k €
-3 898
≈ -821 €
1
2018
81 391
≈ 17,5 k €
-8 603
≈ -1,85 k €
1
2017
91 117
≈ 19,9 k €
-3 473
≈ -760 €
1
2016
92 593
≈ 20,6 k €
-3 725
≈ -829 €
2
2015
102 113
≈ 23 k €
-9 670
≈ -2,18 k €
2
2014
110 057
≈ 24,8 k €
-6 549
≈ -1,47 k €
2
2013
113 540
≈ 25,7 k €
-12 261
≈ -2,77 k €
3
2012
118 409
≈ 26,6 k €
-2 432
≈ -546 €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1.206%

Ratio de liquidité générale

1,02

Rotation des actifs

2,03

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1998-10-012002-07-31Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVISELECT SRL după CUI?

Cauți CUI 3349103. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVISELECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVISELECT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AVISELECT SRL, CUI 3349103, nr. Reg. Com. J1992002117297, sediu Comuna Măgurele, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVISELECT SRL în 2025?

AVISELECT SRL (CUI 3349103) a avut o marjă de profit net de 11,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).