Retour à la recherche

CONRIVO SOLUTIONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

CONRIVO SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Preajba, comuna Malu Mare, județul Dolj. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6210.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33484268 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°3162CAEN 6210 n°1233

Informations générales

NomCONRIVO SOLUTIONS SRL
CUI33484268
N° d'immatriculationJ2014001305167
AdresseMESTEACĂNULUI, 40, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation14/08/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VOICU LILIANA IRINAadministrator
VOICU PAUL CLAUDIUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,16 M RON

vs 1,07 M RON

≈ 230 k €

Profit net (2025)

775 k RON

vs 775 k RON

≈ 154 k €

Capitaluri proprii (2025)

776 k RON

vs 777 k RON

≈ 154 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 157 871
≈ 230 k €
774 922
≈ 154 k €
2
2024
1 065 681
≈ 214 k €
775 294
≈ 156 k €
2
2023
1 033 302
≈ 209 k €
790 436
≈ 160 k €
2
2022
789 672
≈ 160 k €
626 849
≈ 127 k €
2
2021
883 798
≈ 180 k €
732 454
≈ 149 k €
2
2020
604 093
≈ 125 k €
484 036
≈ 100 k €
1
2019
770 108
≈ 162 k €
510 528
≈ 108 k €
1
2018
840 648
≈ 181 k €
405 006
≈ 87 k €
—
2017
731 029
≈ 160 k €
298 715
≈ 65,4 k €
—
2016
213 836
≈ 47,6 k €
149 239
≈ 33,2 k €
1
2015
218 800
≈ 49,2 k €
124 384
≈ 28 k €
1
2014
150 477
≈ 33,9 k €
127 566
≈ 28,7 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

66,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

3,71

Rotation des actifs

1,12

Chiffre d'affaires / salarié

579 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CONRIVO SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 33484268. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CONRIVO SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CONRIVO SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CONRIVO SOLUTIONS SRL, CUI 33484268, nr. Reg. Com. J2014001305167, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CONRIVO SOLUTIONS SRL în 2025?

CONRIVO SOLUTIONS SRL (CUI 33484268) a avut o marjă de profit net de 66,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).