MOLDOVAN & PARTNERS SRL
MOLDOVAN & PARTNERS SRL este o companie cu sediul în municipiul Cluj-Napoca, înființată în anul 2014. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.591.394 lei și un profit net de 1.067.048 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33470203 · Santé financière
Classement en 2025 : Cluj n°6267CAEN 6920 n°482
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,45 M RON
≈ 287 k €
Profit net (2025)
735 k RON
≈ 146 k €
Capitaluri proprii (2025)
738 k RON
≈ 146 k €
Angajați (2025)
2025
1,45 M RON
| 2014 | 0 RON | Profit net: 1,19 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 78,4 k RON | Profit net: 57,2 k RON |
| 2016 | 305 k RON | Profit net: 198 k RON |
| 2017 | 340 k RON | Profit net: 249 k RON |
| 2018 | 408 k RON | Profit net: 239 k RON |
| 2019 | 723 k RON | Profit net: 486 k RON |
| 2020 | 591 k RON | Profit net: 365 k RON |
| 2021 | 562 k RON | Profit net: 264 k RON |
| 2022 | 795 k RON | Profit net: 442 k RON |
| 2023 | 1,43 M RON | Profit net: 993 k RON |
| 2024 | 1,59 M RON | Profit net: 1,07 M RON |
| 2025 | 1,45 M RON | Profit net: 735 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 445 670 ≈ 287 k € | 735 280 ≈ 146 k € | 3 |
| 2024 | 1 591 394 ≈ 320 k € | 1 067 048 ≈ 214 k € | 3 |
| 2023 | 1 434 848 ≈ 290 k € | 992 595 ≈ 201 k € | 3 |
| 2022 | 794 989 ≈ 161 k € | 441 871 ≈ 89,6 k € | 3 |
| 2021 | 561 677 ≈ 114 k € | 263 507 ≈ 53,6 k € | 3 |
| 2020 | 591 215 ≈ 122 k € | 364 792 ≈ 75,4 k € | 3 |
| 2019 | 722 718 ≈ 152 k € | 485 797 ≈ 102 k € | 3 |
| 2018 | 407 510 ≈ 87,6 k € | 238 683 ≈ 51,3 k € | 3 |
| 2017 | 340 422 ≈ 74,5 k € | 249 147 ≈ 54,5 k € | 3 |
| 2016 | 305 312 ≈ 68 k € | 197 543 ≈ 44 k € | 3 |
| 2015 | 78 384 ≈ 17,6 k € | 57 180 ≈ 12,9 k € | 0 |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | 1 186 ≈ 267 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
50,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,7%
Ratio de liquidité générale
1,56
Rotation des actifs
1,51
Chiffre d'affaires / salarié
482 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- ENSO BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
Administrateur commun : MOLDOVAN SORIN
- MOLDOVAN ACCOUNTING S.R.L.
Administrateur commun : MOLDOVAN SORIN
- SORAL AUDIT & CONSULTING SRL
Administrateur commun : MOLDOVAN SORIN
- CONTSAL SRL
Administrateur commun : MOLDOVAN SORIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-11-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MOLDOVAN & PARTNERS SRL după CUI?
Cauți CUI 33470203. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MOLDOVAN & PARTNERS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MOLDOVAN & PARTNERS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MOLDOVAN & PARTNERS SRL, CUI 33470203, nr. Reg. Com. J2014002388125, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MOLDOVAN & PARTNERS SRL în 2025?
MOLDOVAN & PARTNERS SRL (CUI 33470203) a avut o marjă de profit net de 50,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).