X1F ROMANIA S.R.L.
X1F ROMANIA S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 6220.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33448273 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°14328CAEN 6220 n°945
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Venituri totale (2025)
676 k RON
≈ 134 k €
Profit net (2025)
331 k RON
≈ 65,6 k €
Capitaluri proprii (2025)
352 k RON
≈ 69,9 k €
Angajați (2025)
2025
676 k RON
| 2014 | 418 k RON | Profit net: 87 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 2,28 M RON | Profit net: 315 k RON |
| 2016 | 2,64 M RON | Profit net: 118 k RON |
| 2017 | 1,57 M RON | Profit net: 109 k RON |
| 2018 | 1,57 M RON | Profit net: 293 k RON |
| 2019 | 1,52 M RON | Profit net: 169 k RON |
| 2020 | 1,82 M RON | Profit net: 584 k RON |
| 2021 | 503 k RON | Profit net: 218 k RON |
| 2022 | 755 k RON | Profit net: 349 k RON |
| 2023 | 1,11 M RON | Profit net: 716 k RON |
| 2024 | 786 k RON | Profit net: 428 k RON |
| 2025 | 676 k RON | Profit net: 331 k RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 676 140 ≈ 134 k € | 330 733 ≈ 65,6 k € | 2 |
| 2024 | 785 660 ≈ 158 k € | 428 215 ≈ 86,1 k € | 2 |
| 2023 | 1 112 163 ≈ 225 k € | 715 922 ≈ 145 k € | 2 |
| 2022 | 755 299 ≈ 153 k € | 348 691 ≈ 70,7 k € | 2 |
| 2021 | 502 601 ≈ 102 k € | 217 980 ≈ 44,3 k € | 2 |
| 2020 | 1 823 789 ≈ 377 k € | 584 056 ≈ 121 k € | 3 |
| 2019 | 1 518 952 ≈ 320 k € | 169 014 ≈ 35,6 k € | 2 |
| 2018 | 1 574 813 ≈ 338 k € | 293 018 ≈ 63 k € | 2 |
| 2017 | 1 567 140 ≈ 343 k € | 109 036 ≈ 23,9 k € | 3 |
| 2016 | 2 644 675 ≈ 589 k € | 118 152 ≈ 26,3 k € | 3 |
| 2015 | 2 281 476 ≈ 513 k € | 314 562 ≈ 70,8 k € | 7 |
| 2014 | 418 478 ≈ 94,2 k € | 87 010 ≈ 19,6 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
111%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
93,9%
Ratio de liquidité générale
2,43
Rotation des actifs
0,52
Chiffre d'affaires / salarié
149 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-09-23 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma X1F ROMANIA S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 33448273. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru X1F ROMANIA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru X1F ROMANIA S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea X1F ROMANIA S.R.L., CUI 33448273, nr. Reg. Com. J2014001856359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are X1F ROMANIA S.R.L. în 2025?
X1F ROMANIA S.R.L. (CUI 33448273) a avut o marjă de profit net de 111% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).