ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL
ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții conform codului CAEN 4683.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33417447 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°7360CAEN 4683 n°1249
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
842 k RON
≈ 167 k €
Profit net (2025)
6,22 k RON
≈ 1,23 k €
Capitaluri proprii (2025)
6,46 k RON
≈ 1,28 k €
Angajați (2025)
2025
842 k RON
| 2014 | 103 k RON | Profit net: 4,83 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 423 k RON | Profit net: 18,3 k RON |
| 2016 | 469 k RON | Profit net: 31,4 k RON |
| 2017 | 520 k RON | Profit net: 39,2 k RON |
| 2018 | 596 k RON | Profit net: 3,87 k RON |
| 2019 | 637 k RON | Profit net: -6,7 k RON |
| 2020 | 666 k RON | Profit net: 62,5 k RON |
| 2021 | 921 k RON | Profit net: 73,7 k RON |
| 2022 | 887 k RON | Profit net: 57,5 k RON |
| 2023 | 873 k RON | Profit net: 30,3 k RON |
| 2024 | 848 k RON | Profit net: 34,4 k RON |
| 2025 | 842 k RON | Profit net: 6,22 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 842 083 ≈ 167 k € | 6 220 ≈ 1,23 k € | 1 |
| 2024 | 848 227 ≈ 171 k € | 34 360 ≈ 6,91 k € | 1 |
| 2023 | 873 381 ≈ 177 k € | 30 290 ≈ 6,12 k € | 1 |
| 2022 | 886 929 ≈ 180 k € | 57 531 ≈ 11,7 k € | 1 |
| 2021 | 921 224 ≈ 187 k € | 73 738 ≈ 15 k € | 1 |
| 2020 | 665 927 ≈ 138 k € | 62 544 ≈ 12,9 k € | 1 |
| 2019 | 637 176 ≈ 134 k € | -6 696 ≈ -1,41 k € | 1 |
| 2018 | 595 622 ≈ 128 k € | 3 868 ≈ 831 € | 1 |
| 2017 | 520 088 ≈ 114 k € | 39 189 ≈ 8,58 k € | 1 |
| 2016 | 468 831 ≈ 104 k € | 31 404 ≈ 6,99 k € | 1 |
| 2015 | 423 055 ≈ 95,2 k € | 18 277 ≈ 4,11 k € | 1 |
| 2014 | 103 415 ≈ 23,3 k € | 4 827 ≈ 1,09 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
0,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
96,3%
Ratio de liquidité générale
0,97
Rotation des actifs
2,68
Chiffre d'affaires / salarié
842 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-08-11 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL după CUI?
Cauți CUI 33417447. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL, CUI 33417447, nr. Reg. Com. J2014001805353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL în 2025?
ELLA RAINBOW COLOR AUTO SRL (CUI 33417447) a avut o marjă de profit net de 0,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).