MALIBU - IMPEX FASHION SRL
MALIBU - IMPEX FASHION SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 643.267 lei și un profit net de -23.273 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33372213 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°9301CAEN 4771 n°920
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
570 k RON
≈ 113 k €
Profit net (2025)
18,5 k RON
≈ 3,67 k €
Capitaluri proprii (2025)
18,8 k RON
≈ 3,72 k €
Angajați (2025)
2025
570 k RON
| 2014 | 201 k RON | Profit net: -25,6 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 866 k RON | Profit net: 40,9 k RON |
| 2016 | 921 k RON | Profit net: -9,3 k RON |
| 2017 | 969 k RON | Profit net: 23,8 k RON |
| 2018 | 912 k RON | Profit net: -79,7 k RON |
| 2019 | 745 k RON | Profit net: 778 RON |
| 2020 | 331 k RON | Profit net: 28,5 k RON |
| 2021 | 456 k RON | Profit net: 79 k RON |
| 2022 | 735 k RON | Profit net: 148 k RON |
| 2023 | 693 k RON | Profit net: 117 k RON |
| 2024 | 643 k RON | Profit net: -23,3 k RON |
| 2025 | 570 k RON | Profit net: 18,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 570 349 ≈ 113 k € | 18 514 ≈ 3,67 k € | 3 |
| 2024 | 643 267 ≈ 129 k € | -23 273 ≈ -4,68 k € | 3 |
| 2023 | 692 970 ≈ 140 k € | 117 407 ≈ 23,7 k € | 2 |
| 2022 | 735 420 ≈ 149 k € | 147 961 ≈ 30 k € | 2 |
| 2021 | 456 084 ≈ 92,7 k € | 79 012 ≈ 16,1 k € | 2 |
| 2020 | 330 691 ≈ 68,4 k € | 28 469 ≈ 5,89 k € | 6 |
| 2019 | 744 800 ≈ 157 k € | 778 ≈ 164 € | 6 |
| 2018 | 912 109 ≈ 196 k € | -79 686 ≈ -17,1 k € | 7 |
| 2017 | 969 475 ≈ 212 k € | 23 822 ≈ 5,21 k € | 7 |
| 2016 | 921 064 ≈ 205 k € | -9 295 ≈ -2,07 k € | 7 |
| 2015 | 865 681 ≈ 195 k € | 40 871 ≈ 9,19 k € | 9 |
| 2014 | 200 521 ≈ 45,1 k € | -25 558 ≈ -5,75 k € | 8 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
3,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
98,7%
Ratio de liquidité générale
0,79
Rotation des actifs
1,66
Chiffre d'affaires / salarié
190 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- CADET SRL
Administrateur commun : IANCU CORNEL
- MALIBU-IMPEX SRL
Administrateur commun : IANCU CORNEL
- MALIBU SRL
Administrateur commun : IANCU CORNEL
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-06-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MALIBU - IMPEX FASHION SRL după CUI?
Cauți CUI 33372213. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MALIBU - IMPEX FASHION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MALIBU - IMPEX FASHION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MALIBU - IMPEX FASHION SRL, CUI 33372213, nr. Reg. Com. J2014001694359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MALIBU - IMPEX FASHION SRL în 2025?
MALIBU - IMPEX FASHION SRL (CUI 33372213) a avut o marjă de profit net de 3,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).