VANESSA & EMA FRUCT S.R.L.
VANESSA & EMA FRUCT S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 823.053 lei și profitul net a fost de 2993 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33211012 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°7475CAEN 4721 n°191
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
823 k RON
≈ 163 k €
Profit net (2025)
2,99 k RON
≈ 594 €
Capitaluri proprii (2025)
45,2 k RON
≈ 8,96 k €
Angajați (2025)
2025
823 k RON
| 2014 | 39 k RON | Profit net: 953 RON |
|---|---|---|
| 2015 | 135 k RON | Profit net: 16,5 k RON |
| 2016 | 267 k RON | Profit net: 7,76 k RON |
| 2017 | 231 k RON | Profit net: 899 RON |
| 2018 | 172 k RON | Profit net: -41 k RON |
| 2019 | 182 k RON | Profit net: -124 k RON |
| 2020 | 251 k RON | Profit net: 8,69 k RON |
| 2021 | 337 k RON | Profit net: -40,5 k RON |
| 2022 | 170 k RON | Profit net: -78,3 k RON |
| 2023 | 440 k RON | Profit net: 307 k RON |
| 2024 | 318 k RON | Profit net: -16,5 k RON |
| 2025 | 823 k RON | Profit net: 2,99 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 823 053 ≈ 163 k € | 2 993 ≈ 594 € | 0 |
| 2024 | 317 717 ≈ 63,9 k € | -16 467 ≈ -3,31 k € | 1 |
| 2023 | 440 472 ≈ 89 k € | 307 065 ≈ 62,1 k € | 1 |
| 2022 | 169 543 ≈ 34,4 k € | -78 320 ≈ -15,9 k € | 2 |
| 2021 | 336 914 ≈ 68,5 k € | -40 467 ≈ -8,22 k € | 2 |
| 2020 | 250 870 ≈ 51,9 k € | 8 689 ≈ 1,8 k € | 1 |
| 2019 | 182 344 ≈ 38,4 k € | -123 626 ≈ -26,1 k € | 0 |
| 2018 | 172 460 ≈ 37,1 k € | -41 046 ≈ -8,82 k € | 2 |
| 2017 | 230 793 ≈ 50,5 k € | 899 ≈ 197 € | 2 |
| 2016 | 266 702 ≈ 59,4 k € | 7 764 ≈ 1,73 k € | 1 |
| 2015 | 134 533 ≈ 30,3 k € | 16 522 ≈ 3,72 k € | 1 |
| 2014 | 39 025 ≈ 8,78 k € | 953 ≈ 214 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
0,4%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
6,6%
Ratio de liquidité générale
1,22
Rotation des actifs
3,6
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2015-02-18 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma VANESSA & EMA FRUCT S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 33211012. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VANESSA & EMA FRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru VANESSA & EMA FRUCT S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea VANESSA & EMA FRUCT S.R.L., CUI 33211012, nr. Reg. Com. J2014001320355, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are VANESSA & EMA FRUCT S.R.L. în 2025?
VANESSA & EMA FRUCT S.R.L. (CUI 33211012) a avut o marjă de profit net de 0,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).