RED PANTHER SRL
RED PANTHER SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7830 pentru servicii de furnizare și management a forței de muncă.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33184287 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°18025CAEN 7830 n°342
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
196 k RON
≈ 38,9 k €
Profit net (2025)
113 k RON
≈ 22,4 k €
Capitaluri proprii (2025)
706 k RON
≈ 140 k €
Angajați (2025)
2025
196 k RON
| 2014 | 72,3 k RON | Profit net: 59,4 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 216 k RON | Profit net: 173 k RON |
| 2016 | 210 k RON | Profit net: 175 k RON |
| 2017 | 108 k RON | Profit net: 86,6 k RON |
| 2018 | 146 k RON | Profit net: 123 k RON |
| 2019 | 175 k RON | Profit net: 157 k RON |
| 2020 | 214 k RON | Profit net: 143 k RON |
| 2021 | 206 k RON | Profit net: 145 k RON |
| 2022 | 281 k RON | Profit net: 262 k RON |
| 2023 | 202 k RON | Profit net: 119 k RON |
| 2024 | 166 k RON | Profit net: 73,5 k RON |
| 2025 | 196 k RON | Profit net: 113 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 196 000 ≈ 38,9 k € | 113 106 ≈ 22,4 k € | 0 |
| 2024 | 165 750 ≈ 33,3 k € | 73 468 ≈ 14,8 k € | 1 |
| 2023 | 201 892 ≈ 40,8 k € | 118 765 ≈ 24 k € | 1 |
| 2022 | 281 355 ≈ 57,1 k € | 262 399 ≈ 53,2 k € | 1 |
| 2021 | 206 498 ≈ 42 k € | 144 966 ≈ 29,5 k € | 1 |
| 2020 | 213 913 ≈ 44,2 k € | 143 243 ≈ 29,6 k € | 1 |
| 2019 | 174 855 ≈ 36,8 k € | 156 923 ≈ 33,1 k € | 1 |
| 2018 | 146 379 ≈ 31,5 k € | 123 226 ≈ 26,5 k € | 1 |
| 2017 | 108 200 ≈ 23,7 k € | 86 616 ≈ 19 k € | — |
| 2016 | 209 874 ≈ 46,7 k € | 175 463 ≈ 39,1 k € | 2 |
| 2015 | 216 475 ≈ 48,7 k € | 173 428 ≈ 39 k € | 2 |
| 2014 | 72 328 ≈ 16,3 k € | 59 395 ≈ 13,4 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
57,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
16%
Ratio de liquidité générale
3,37
Rotation des actifs
0,2
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Întrebări frecvente
Cum verific firma RED PANTHER SRL după CUI?
Cauți CUI 33184287. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RED PANTHER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru RED PANTHER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea RED PANTHER SRL, CUI 33184287, nr. Reg. Com. J2014001282352, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are RED PANTHER SRL în 2025?
RED PANTHER SRL (CUI 33184287) a avut o marjă de profit net de 57,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).