SIMPLY BANKING SRL
SIMPLY BANKING SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Municipiul Timiș. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.651.370 lei și un profit net de 399.080 lei cu 9 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33184228 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°4626CAEN 6619 n°147
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,65 M RON
≈ 328 k €
Profit net (2025)
399 k RON
≈ 79,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
399 k RON
≈ 79,3 k €
Angajați (2025)
2025
1,65 M RON
| 2014 | 219 k RON | Profit net: 39,4 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 845 k RON | Profit net: 301 k RON |
| 2016 | 1,2 M RON | Profit net: 574 k RON |
| 2017 | 1,18 M RON | Profit net: 605 k RON |
| 2018 | 1,28 M RON | Profit net: 645 k RON |
| 2019 | 1,09 M RON | Profit net: 473 k RON |
| 2020 | 1,28 M RON | Profit net: 643 k RON |
| 2021 | 1,35 M RON | Profit net: 652 k RON |
| 2022 | 1,33 M RON | Profit net: 569 k RON |
| 2023 | 1,25 M RON | Profit net: 376 k RON |
| 2024 | 1,82 M RON | Profit net: 677 k RON |
| 2025 | 1,65 M RON | Profit net: 399 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 651 370 ≈ 328 k € | 399 080 ≈ 79,2 k € | 9 |
| 2024 | 1 823 063 ≈ 366 k € | 677 025 ≈ 136 k € | 8 |
| 2023 | 1 246 213 ≈ 252 k € | 375 853 ≈ 76 k € | 6 |
| 2022 | 1 328 185 ≈ 269 k € | 569 350 ≈ 115 k € | 6 |
| 2021 | 1 352 042 ≈ 275 k € | 652 397 ≈ 133 k € | 6 |
| 2020 | 1 283 483 ≈ 265 k € | 642 532 ≈ 133 k € | 6 |
| 2019 | 1 094 437 ≈ 231 k € | 473 226 ≈ 99,7 k € | 7 |
| 2018 | 1 280 180 ≈ 275 k € | 644 823 ≈ 139 k € | 7 |
| 2017 | 1 184 324 ≈ 259 k € | 604 841 ≈ 132 k € | 7 |
| 2016 | 1 197 307 ≈ 267 k € | 573 580 ≈ 128 k € | 6 |
| 2015 | 844 529 ≈ 190 k € | 300 838 ≈ 67,7 k € | 5 |
| 2014 | 218 941 ≈ 49,3 k € | 39 447 ≈ 8,88 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
24,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,9%
Ratio de liquidité générale
7,48
Rotation des actifs
3,59
Chiffre d'affaires / salarié
183 k RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma SIMPLY BANKING SRL după CUI?
Cauți CUI 33184228. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SIMPLY BANKING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SIMPLY BANKING SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SIMPLY BANKING SRL, CUI 33184228, nr. Reg. Com. J2014001278357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SIMPLY BANKING SRL în 2025?
SIMPLY BANKING SRL (CUI 33184228) a avut o marjă de profit net de 24,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).