ANANI ATARA 2014 SRL
ANANI ATARA 2014 SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat conform codului CAEN 4791.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33157290 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°15431CAEN 4791 n°5391
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
265 k RON
≈ 52,6 k €
Profit net (2025)
68 k RON
≈ 13,5 k €
Capitaluri proprii (2025)
317 k RON
≈ 62,9 k €
Angajați (2025)
2025
265 k RON
| 2015 | 27 k RON | Profit net: 7,45 k RON |
|---|---|---|
| 2016 | 77,9 k RON | Profit net: 11,7 k RON |
| 2017 | 113 k RON | Profit net: 48,9 k RON |
| 2018 | 124 k RON | Profit net: 37,5 k RON |
| 2019 | 118 k RON | Profit net: 26,8 k RON |
| 2020 | 122 k RON | Profit net: 40,3 k RON |
| 2021 | 81,1 k RON | Profit net: 11 k RON |
| 2022 | 172 k RON | Profit net: 56,1 k RON |
| 2023 | 83,5 k RON | Profit net: -14,2 k RON |
| 2024 | 136 k RON | Profit net: 23 k RON |
| 2025 | 265 k RON | Profit net: 68 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 264 789 ≈ 52,6 k € | 68 017 ≈ 13,5 k € | 1 |
| 2024 | 135 803 ≈ 27,3 k € | 23 017 ≈ 4,63 k € | 1 |
| 2023 | 83 509 ≈ 16,9 k € | -14 247 ≈ -2,88 k € | 1 |
| 2022 | 172 118 ≈ 34,9 k € | 56 127 ≈ 11,4 k € | 1 |
| 2021 | 81 118 ≈ 16,5 k € | 10 963 ≈ 2,23 k € | 1 |
| 2020 | 122 016 ≈ 25,2 k € | 40 250 ≈ 8,32 k € | 1 |
| 2019 | 117 593 ≈ 24,8 k € | 26 783 ≈ 5,64 k € | 1 |
| 2018 | 124 305 ≈ 26,7 k € | 37 489 ≈ 8,06 k € | 1 |
| 2017 | 113 164 ≈ 24,8 k € | 48 906 ≈ 10,7 k € | 1 |
| 2016 | 77 850 ≈ 17,3 k € | 11 739 ≈ 2,61 k € | 1 |
| 2015 | 26 993 ≈ 6,07 k € | 7 450 ≈ 1,68 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
25,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
21,5%
Ratio de liquidité générale
3,38
Rotation des actifs
0,7
Chiffre d'affaires / salarié
265 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ZOLDIANA 2013 SRL
Administrateur commun : CIUCULESCU CĂLIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2018-02-08 | — | |
| 2014-06-12 | 2015-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.153 alin.(9) lit.d) din Legea nr.571/2003 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ANANI ATARA 2014 SRL după CUI?
Cauți CUI 33157290. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ANANI ATARA 2014 SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ANANI ATARA 2014 SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ANANI ATARA 2014 SRL, CUI 33157290, nr. Reg. Com. J35/1223/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ANANI ATARA 2014 SRL în 2025?
ANANI ATARA 2014 SRL (CUI 33157290) a avut o marjă de profit net de 25,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).