Retour à la recherche

CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL

Actif

CUI: 33149115 · Santé financière

Classement en 2024 : Sibiu n°2221CAEN 8622 n°848

Informations générales

NomCENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL
CUI33149115
N° d'immatriculationJ2014000440324
AdresseIACOB PISSO, 1, Municipiul Mediaş, Sibiu
Code CAEN principal8622
Date d'immatriculation09/05/2014
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Mediaş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TRIFA DIANAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

2 M RON

vs 1,47 M RON

≈ 402 k €

Profit net (2024)

487 k RON

vs 338 k RON

≈ 97,9 k €

Capitaluri proprii (2024)

509 k RON

vs 338 k RON

≈ 102 k €

Angajați (2024)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
2 000 406
≈ 402 k €
487 143
≈ 97,9 k €
7
2023
1 473 752
≈ 298 k €
337 504
≈ 68,2 k €
7
2022
1 574 031
≈ 319 k €
549 810
≈ 111 k €
8
2020
945 087
≈ 195 k €
195 524
≈ 40,4 k €
6
2019
833 774
≈ 176 k €
162 100
≈ 34,2 k €
5
2018
576 524
≈ 124 k €
151 971
≈ 32,7 k €
3
2017
313 760
≈ 68,7 k €
23 307
≈ 5,1 k €
4
2016
208 825
≈ 46,5 k €
17 930
≈ 3,99 k €
3
2015
—
-7 365
≈ -1,66 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

24,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

95,7%

Ratio de liquidité générale

2,03

Rotation des actifs

2,24

Chiffre d'affaires / salarié

286 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL după CUI?

Cauți CUI 33149115. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL, CUI 33149115, nr. Reg. Com. J2014000440324, sediu Municipiul Mediaş, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL în 2024?

CENTRUL MEDICAL DE ELITĂ MEDIAŞ SRL (CUI 33149115) a avut o marjă de profit net de 24,4% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).