SCÎNTEIE M&R SRL
SCÎNTEIE M&R SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 832.408 lei și un profit net de 123.574 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33146097 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°7418CAEN 5610 n°3161
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
832 k RON
≈ 165 k €
Profit net (2025)
124 k RON
≈ 24,5 k €
Capitaluri proprii (2025)
699 k RON
≈ 139 k €
Angajați (2025)
2025
832 k RON
| 2014 | 98,1 k RON | Profit net: -13,6 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 276 k RON | Profit net: -26,4 k RON |
| 2016 | 197 k RON | Profit net: -84,7 k RON |
| 2017 | 393 k RON | Profit net: 51,2 k RON |
| 2018 | 465 k RON | Profit net: 97,1 k RON |
| 2019 | 467 k RON | Profit net: 78,7 k RON |
| 2020 | 422 k RON | Profit net: -49,1 k RON |
| 2021 | 568 k RON | Profit net: 91,6 k RON |
| 2022 | 718 k RON | Profit net: 249 k RON |
| 2023 | 894 k RON | Profit net: 171 k RON |
| 2024 | 747 k RON | Profit net: 10,1 k RON |
| 2025 | 832 k RON | Profit net: 124 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 832 408 ≈ 165 k € | 123 574 ≈ 24,5 k € | 4 |
| 2024 | 747 316 ≈ 150 k € | 10 141 ≈ 2,04 k € | 4 |
| 2023 | 894 075 ≈ 181 k € | 170 851 ≈ 34,5 k € | 4 |
| 2022 | 718 217 ≈ 146 k € | 249 163 ≈ 50,5 k € | 3 |
| 2021 | 568 217 ≈ 115 k € | 91 601 ≈ 18,6 k € | 2 |
| 2020 | 422 237 ≈ 87,3 k € | -49 136 ≈ -10,2 k € | 4 |
| 2019 | 467 377 ≈ 98,5 k € | 78 651 ≈ 16,6 k € | 5 |
| 2018 | 465 343 ≈ 100 k € | 97 103 ≈ 20,9 k € | 6 |
| 2017 | 392 907 ≈ 86 k € | 51 193 ≈ 11,2 k € | 8 |
| 2016 | 196 953 ≈ 43,9 k € | -84 662 ≈ -18,9 k € | 9 |
| 2015 | 276 484 ≈ 62,2 k € | -26 376 ≈ -5,93 k € | 8 |
| 2014 | 98 101 ≈ 22,1 k € | -13 601 ≈ -3,06 k € | 7 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
14,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
17,7%
Ratio de liquidité générale
0,33
Rotation des actifs
0,52
Chiffre d'affaires / salarié
208 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- SPIEGEL SRL
Administrateur commun : ZABERCA MIHAELA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-01-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SCÎNTEIE M&R SRL după CUI?
Cauți CUI 33146097. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SCÎNTEIE M&R SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SCÎNTEIE M&R SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SCÎNTEIE M&R SRL, CUI 33146097, nr. Reg. Com. J35/1181/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SCÎNTEIE M&R SRL în 2025?
SCÎNTEIE M&R SRL (CUI 33146097) a avut o marjă de profit net de 14,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).