SSMKONTROL DARC SRL
SSMKONTROL DARC SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7490.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33138787 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°17721CAEN 7490 n°1576
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
204 k RON
≈ 40,4 k €
Profit net (2025)
56,4 k RON
≈ 11,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
56,6 k RON
≈ 11,2 k €
Angajați (2025)
2025
204 k RON
| 2014 | 41 k RON | Profit net: 22,4 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 62,7 k RON | Profit net: 31,4 k RON |
| 2016 | 88,5 k RON | Profit net: 56,3 k RON |
| 2017 | 96,2 k RON | Profit net: 54,1 k RON |
| 2018 | 208 k RON | Profit net: 117 k RON |
| 2019 | 199 k RON | Profit net: 15,8 k RON |
| 2020 | 127 k RON | Profit net: 11,5 k RON |
| 2021 | 115 k RON | Profit net: 1,69 k RON |
| 2022 | 145 k RON | Profit net: 26,8 k RON |
| 2023 | 163 k RON | Profit net: 34,5 k RON |
| 2024 | 189 k RON | Profit net: 43,1 k RON |
| 2025 | 204 k RON | Profit net: 56,4 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 203 728 ≈ 40,4 k € | 56 392 ≈ 11,2 k € | 1 |
| 2024 | 188 669 ≈ 37,9 k € | 43 139 ≈ 8,67 k € | 1 |
| 2023 | 162 665 ≈ 32,9 k € | 34 474 ≈ 6,97 k € | 1 |
| 2022 | 145 052 ≈ 29,4 k € | 26 841 ≈ 5,44 k € | 1 |
| 2021 | 115 364 ≈ 23,4 k € | 1 685 ≈ 342 € | 1 |
| 2020 | 127 112 ≈ 26,3 k € | 11 512 ≈ 2,38 k € | 1 |
| 2019 | 198 833 ≈ 41,9 k € | 15 804 ≈ 3,33 k € | 1 |
| 2018 | 207 754 ≈ 44,6 k € | 116 941 ≈ 25,1 k € | 1 |
| 2017 | 96 186 ≈ 21,1 k € | 54 090 ≈ 11,8 k € | 1 |
| 2016 | 88 492 ≈ 19,7 k € | 56 317 ≈ 12,5 k € | 1 |
| 2015 | 62 711 ≈ 14,1 k € | 31 391 ≈ 7,06 k € | 1 |
| 2014 | 40 997 ≈ 9,22 k € | 22 362 ≈ 5,03 k € | 0 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
27,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,6%
Ratio de liquidité générale
5,8
Rotation des actifs
3,02
Chiffre d'affaires / salarié
204 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Întrebări frecvente
Cum verific firma SSMKONTROL DARC SRL după CUI?
Cauți CUI 33138787. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SSMKONTROL DARC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SSMKONTROL DARC SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SSMKONTROL DARC SRL, CUI 33138787, nr. Reg. Com. J35/1170/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SSMKONTROL DARC SRL în 2025?
SSMKONTROL DARC SRL (CUI 33138787) a avut o marjă de profit net de 27,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).