Retour à la recherche

DANICODE SOLUTIONS SRL

ActifAssujetti à la TVA

DANICODE SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău. Activitatea principală este codificată prin CAEN 6210 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 491.348 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33124633 · Santé financière

Classement en 2025 : Bacău n°4529CAEN 6210 n°2791

Informations générales

NomDANICODE SOLUTIONS SRL
CUI33124633
N° d'immatriculationJ2014000433045
AdresseColina Măgurii, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
Code CAEN principal6210
Date d'immatriculation06/05/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491 k RON

vs 416 k RON

≈ 97,5 k €

Profit net (2025)

336 k RON

vs 284 k RON

≈ 66,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

336 k RON

vs 285 k RON

≈ 66,7 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
491 348
≈ 97,5 k €
335 610
≈ 66,6 k €
1
2024
415 633
≈ 83,6 k €
284 320
≈ 57,2 k €
1
2023
275 204
≈ 55,6 k €
278 523
≈ 56,3 k €
1
2022
173 539
≈ 35,2 k €
96 127
≈ 19,5 k €
1
2021
191 188
≈ 38,9 k €
79 089
≈ 16,1 k €
2
2020
240 048
≈ 49,6 k €
79 724
≈ 16,5 k €
2
2019
56 147
≈ 11,8 k €
1 076
≈ 227 €
2
2018
162 246
≈ 34,9 k €
65 691
≈ 14,1 k €
2
2017
143 921
≈ 31,5 k €
72 813
≈ 15,9 k €
1
2016
111 584
≈ 24,8 k €
57 143
≈ 12,7 k €
1
2015
91 875
≈ 20,7 k €
20 973
≈ 4,72 k €
1
2014
52 728
≈ 11,9 k €
23 560
≈ 5,3 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

68,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,52

Rotation des actifs

0,86

Chiffre d'affaires / salarié

491 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-06-16—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DANICODE SOLUTIONS SRL după CUI?

Cauți CUI 33124633. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DANICODE SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DANICODE SOLUTIONS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DANICODE SOLUTIONS SRL, CUI 33124633, nr. Reg. Com. J2014000433045, sediu Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DANICODE SOLUTIONS SRL în 2025?

DANICODE SOLUTIONS SRL (CUI 33124633) a avut o marjă de profit net de 68,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).