Retour à la recherche

ONE SOURCE SOLUTION SRL

ActifAssujetti à la TVA

ONE SOURCE SOLUTION SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 17.647.975 lei și un profit net de 238.364 lei cu 23 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33120593 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°699CAEN 6220 n°70

Informations générales

NomONE SOURCE SOLUTION SRL
CUI33120593
N° d'immatriculationJ2014001127350
AdresseCORNELIA SĂLCEANU, 14, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6220
Date d'immatriculation05/05/2014
Administration fiscaleAdministraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

17,1 M RON

vs 17,6 M RON

≈ 3,39 M €

Profit net (2025)

19,7 k RON

vs 238 k RON

≈ 3,92 k €

Capitaluri proprii (2025)

498 k RON

vs 240 k RON

≈ 98,8 k €

Angajați (2025)

19

2025

17,1 M RON

-3%față de 2024Profit net19,7 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20141,19 M RONProfit net: 31,6 k RON
20154,32 M RONProfit net: 104 k RON
20165 M RONProfit net: 97,2 k RON
20177,81 M RONProfit net: 466 k RON
20188,65 M RONProfit net: 608 k RON
20198,63 M RONProfit net: 151 k RON
20208,19 M RONProfit net: 160 k RON
202112,2 M RONProfit net: 294 k RON
202217,2 M RONProfit net: 113 k RON
202316,1 M RONProfit net: 426 k RON
202417,6 M RONProfit net: 238 k RON
202517,1 M RONProfit net: 19,7 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
17 078 486
≈ 3,39 M €
19 739
≈ 3,92 k €
19
2024
17 647 975
≈ 3,55 M €
238 364
≈ 47,9 k €
23
2023
16 096 969
≈ 3,25 M €
426 493
≈ 86,2 k €
22
2022
17 212 536
≈ 3,49 M €
113 033
≈ 22,9 k €
18
2021
12 164 137
≈ 2,47 M €
294 016
≈ 59,8 k €
13
2020
8 193 383
≈ 1,69 M €
160 237
≈ 33,1 k €
9
2019
8 629 212
≈ 1,82 M €
150 781
≈ 31,8 k €
9
2018
8 654 362
≈ 1,86 M €
608 024
≈ 131 k €
9
2017
7 808 303
≈ 1,71 M €
465 828
≈ 102 k €
5
2016
5 003 791
≈ 1,11 M €
97 159
≈ 21,6 k €
4
2015
4 318 780
≈ 972 k €
104 478
≈ 23,5 k €
4
2014
1 191 904
≈ 268 k €
31 619
≈ 7,11 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

0,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

4%

Ratio de liquidité générale

1,28

Rotation des actifs

4,28

Chiffre d'affaires / salarié

899 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-06-11—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONE SOURCE SOLUTION SRL după CUI?

Cauți CUI 33120593. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONE SOURCE SOLUTION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONE SOURCE SOLUTION SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONE SOURCE SOLUTION SRL, CUI 33120593, nr. Reg. Com. J2014001127350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONE SOURCE SOLUTION SRL în 2025?

ONE SOURCE SOLUTION SRL (CUI 33120593) a avut o marjă de profit net de 0,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).