FICOVAL PROJECT SRL
FICOVAL PROJECT SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 7112 și compania a înregistrat o cifră de afaceri de 488.108 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 33054325 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°10241CAEN 7112 n°4565
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
488 k RON
≈ 96,9 k €
Profit net (2025)
143 k RON
≈ 28,4 k €
Capitaluri proprii (2025)
423 k RON
≈ 83,9 k €
Angajați (2025)
2025
488 k RON
| 2014 | 55,2 k RON | Profit net: 50,5 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 73,8 k RON | Profit net: 60 k RON |
| 2016 | 78,5 k RON | Profit net: 50,3 k RON |
| 2017 | 156 k RON | Profit net: 127 k RON |
| 2018 | 164 k RON | Profit net: 135 k RON |
| 2019 | 137 k RON | Profit net: 100 k RON |
| 2020 | 179 k RON | Profit net: 145 k RON |
| 2021 | 215 k RON | Profit net: 178 k RON |
| 2022 | 324 k RON | Profit net: 264 k RON |
| 2023 | 312 k RON | Profit net: 172 k RON |
| 2024 | 576 k RON | Profit net: 172 k RON |
| 2025 | 488 k RON | Profit net: 143 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 488 108 ≈ 96,9 k € | 143 115 ≈ 28,4 k € | 2 |
| 2024 | 575 972 ≈ 116 k € | 171 731 ≈ 34,5 k € | 2 |
| 2023 | 312 398 ≈ 63,2 k € | 172 336 ≈ 34,8 k € | 1 |
| 2022 | 323 722 ≈ 65,6 k € | 263 862 ≈ 53,5 k € | 1 |
| 2021 | 214 886 ≈ 43,7 k € | 177 822 ≈ 36,1 k € | 1 |
| 2020 | 179 392 ≈ 37,1 k € | 144 523 ≈ 29,9 k € | 1 |
| 2019 | 136 694 ≈ 28,8 k € | 100 246 ≈ 21,1 k € | 1 |
| 2018 | 164 319 ≈ 35,3 k € | 134 816 ≈ 29 k € | 1 |
| 2017 | 156 169 ≈ 34,2 k € | 126 883 ≈ 27,8 k € | 1 |
| 2016 | 78 477 ≈ 17,5 k € | 50 274 ≈ 11,2 k € | 1 |
| 2015 | 73 757 ≈ 16,6 k € | 59 987 ≈ 13,5 k € | 1 |
| 2014 | 55 235 ≈ 12,4 k € | 50 466 ≈ 11,4 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
29,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
33,9%
Ratio de liquidité générale
1,07
Rotation des actifs
0,72
Chiffre d'affaires / salarié
244 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2023-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FICOVAL PROJECT SRL după CUI?
Cauți CUI 33054325. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FICOVAL PROJECT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FICOVAL PROJECT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FICOVAL PROJECT SRL, CUI 33054325, nr. Reg. Com. J35/991/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FICOVAL PROJECT SRL în 2025?
FICOVAL PROJECT SRL (CUI 33054325) a avut o marjă de profit net de 29,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).