Classement en 2020 : Timiș n°26635CAEN 4110 n°3144
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2022-09-19
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Venituri totale (2020)
7,44 k RON
≈ 1,54 k €
Profit net (2020)
808 RON
≈ 167 €
Capitaluri proprii (2020)
782 k RON
≈ 162 k €
Angajați (2020)
2020
7,44 k RON
| 2014 | 371 k RON | Profit net: 294 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 620 k RON | Profit net: 490 k RON |
| 2016 | 556 k RON | Profit net: 412 k RON |
| 2017 | 606 k RON | Profit net: 377 k RON |
| 2018 | 27,6 k RON | Profit net: -15,5 k RON |
| 2019 | 11,7 k RON | Profit net: 1,39 k RON |
| 2020 | 7,44 k RON | Profit net: 808 RON |
| An | Venituri totale | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 7 441 ≈ 1,54 k € | 808 ≈ 167 € | — | ||||
| 2019 | 11 727 ≈ 2,47 k € | 1 394 ≈ 294 € | — | ||||
| 2018 | 27 608 ≈ 5,93 k € | -15 527 ≈ -3,34 k € | — | ||||
| 2017 | 606 400 ≈ 133 k € | 376 871 ≈ 82,5 k € | — | ||||
| 2016 | 556 209 ≈ 124 k € | 412 435 ≈ 91,8 k € | — | ||||
| 2015 | 620 095 ≈ 140 k € | 490 366 ≈ 110 k € | — | ||||
| 2014 | 370 531 ≈ 83,4 k € | 294 128 ≈ 66,2 k € | — | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2022 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2020
Marge bénéficiaire nette
80,8%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
0,1%
Ratio de liquidité générale
67,44
Rotation des actifs
0
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
- ACATRINEI ALEXANDRA-DORINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ALBA SIMONA CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ(Timiş)
- ALBEI ILEANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ANDRIŢOI G. CRISTIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ARDELEAN GHE. EMILIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- ARMEAN DIANA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ(Timiş)
- AZGUR CLAUDIA-ESTERA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- BALAJ-IȘFAN ADELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-05-20 | 2022-01-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL după CUI?
Cauți CUI 32919194. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL, CUI 32919194, nr. Reg. Com. J35/675/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL în 2020?
COSMETICS SOLUTION PROVIDER SRL (CUI 32919194) a avut o marjă de profit net de 80,8% în 2020, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).