IT SETUP SOLUTIONS SRL
IT SETUP SOLUTIONS SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este realizarea de software la comandă conform codului CAEN 6201.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32912072 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°8863CAEN 6201 n°2767
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
622 k RON
≈ 123 k €
Profit net (2025)
255 k RON
≈ 50,7 k €
Capitaluri proprii (2025)
365 k RON
≈ 72,5 k €
Angajați (2025)
2025
622 k RON
| 2014 | 17 k RON | Profit net: 53 RON |
|---|---|---|
| 2015 | 31,2 k RON | Profit net: 3,37 k RON |
| 2016 | 23,9 k RON | Profit net: 4,05 k RON |
| 2017 | 139 k RON | Profit net: 73,2 k RON |
| 2018 | 200 k RON | Profit net: 115 k RON |
| 2019 | 234 k RON | Profit net: 116 k RON |
| 2020 | 300 k RON | Profit net: 148 k RON |
| 2021 | 428 k RON | Profit net: 254 k RON |
| 2022 | 339 k RON | Profit net: 111 k RON |
| 2023 | 335 k RON | Profit net: 198 k RON |
| 2024 | 547 k RON | Profit net: 320 k RON |
| 2025 | 622 k RON | Profit net: 255 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 621 835 ≈ 123 k € | 255 392 ≈ 50,7 k € | 1 |
| 2024 | 547 349 ≈ 110 k € | 320 455 ≈ 64,4 k € | 1 |
| 2023 | 335 279 ≈ 67,8 k € | 197 818 ≈ 40 k € | 1 |
| 2022 | 338 600 ≈ 68,7 k € | 111 460 ≈ 22,6 k € | 3 |
| 2021 | 428 317 ≈ 87 k € | 253 806 ≈ 51,6 k € | 2 |
| 2020 | 299 645 ≈ 61,9 k € | 148 134 ≈ 30,6 k € | 1 |
| 2019 | 234 099 ≈ 49,3 k € | 116 246 ≈ 24,5 k € | 1 |
| 2018 | 199 592 ≈ 42,9 k € | 114 658 ≈ 24,6 k € | 1 |
| 2017 | 138 792 ≈ 30,4 k € | 73 169 ≈ 16 k € | — |
| 2016 | 23 864 ≈ 5,31 k € | 4 047 ≈ 901 € | — |
| 2015 | 31 208 ≈ 7,02 k € | 3 367 ≈ 757 € | — |
| 2014 | 16 970 ≈ 3,82 k € | 53 ≈ 11,9 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
41,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
69,9%
Ratio de liquidité générale
1,83
Rotation des actifs
1,08
Chiffre d'affaires / salarié
622 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- FASTNETEL HQ SRL
Administrateur commun : ARGHIRIADE DANIEL-GEORGE
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2022-02-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma IT SETUP SOLUTIONS SRL după CUI?
Cauți CUI 32912072. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru IT SETUP SOLUTIONS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru IT SETUP SOLUTIONS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea IT SETUP SOLUTIONS SRL, CUI 32912072, nr. Reg. Com. J2014000656356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are IT SETUP SOLUTIONS SRL în 2025?
IT SETUP SOLUTIONS SRL (CUI 32912072) a avut o marjă de profit net de 41,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).