PAPIO INC SRL
PAPIO INC SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este coafura și alte activități de înfrumusețare conform codului CAEN 9602.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32911999 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°13833CAEN 9602 n°805
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
314 k RON
≈ 62,3 k €
Profit net (2025)
21,7 k RON
≈ 4,31 k €
Capitaluri proprii (2025)
5,92 k RON
≈ 1,17 k €
Angajați (2025)
2025
314 k RON
| 2014 | 24,2 k RON | Profit net: -20,3 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 67,7 k RON | Profit net: -20 k RON |
| 2016 | 119 k RON | Profit net: -63 k RON |
| 2017 | 148 k RON | Profit net: -47,3 k RON |
| 2018 | 147 k RON | Profit net: -59,6 k RON |
| 2019 | 272 k RON | Profit net: 35,4 k RON |
| 2020 | 254 k RON | Profit net: 68,6 k RON |
| 2021 | 278 k RON | Profit net: 72,9 k RON |
| 2022 | 260 k RON | Profit net: 9,8 k RON |
| 2023 | 280 k RON | Profit net: -27 k RON |
| 2024 | 295 k RON | Profit net: 34,5 k RON |
| 2025 | 314 k RON | Profit net: 21,7 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 313 953 ≈ 62,3 k € | 21 719 ≈ 4,31 k € | 4 |
| 2024 | 295 088 ≈ 59,3 k € | 34 493 ≈ 6,93 k € | 4 |
| 2023 | 279 985 ≈ 56,6 k € | -26 967 ≈ -5,45 k € | 6 |
| 2022 | 260 163 ≈ 52,8 k € | 9 804 ≈ 1,99 k € | 5 |
| 2021 | 277 956 ≈ 56,5 k € | 72 907 ≈ 14,8 k € | 5 |
| 2020 | 254 168 ≈ 52,5 k € | 68 634 ≈ 14,2 k € | 6 |
| 2019 | 272 388 ≈ 57,4 k € | 35 384 ≈ 7,46 k € | 6 |
| 2018 | 146 825 ≈ 31,6 k € | -59 597 ≈ -12,8 k € | 6 |
| 2017 | 147 797 ≈ 32,4 k € | -47 349 ≈ -10,4 k € | 6 |
| 2016 | 118 752 ≈ 26,4 k € | -62 957 ≈ -14 k € | 5 |
| 2015 | 67 713 ≈ 15,2 k € | -20 034 ≈ -4,51 k € | 3 |
| 2014 | 24 204 ≈ 5,45 k € | -20 321 ≈ -4,57 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
6,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
367,2%
Ratio de liquidité générale
1,22
Rotation des actifs
9,45
Chiffre d'affaires / salarié
78,5 k RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma PAPIO INC SRL după CUI?
Cauți CUI 32911999. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PAPIO INC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru PAPIO INC SRL?
Datele de facturare sunt denumirea PAPIO INC SRL, CUI 32911999, nr. Reg. Com. J2014000663354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are PAPIO INC SRL în 2025?
PAPIO INC SRL (CUI 32911999) a avut o marjă de profit net de 6,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).