HCP - PLEASURES SRL
HCP - PLEASURES SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 168.113 lei și un profit net de 51.243 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32844075 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°21214CAEN 4778 n°2319
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
130 k RON
≈ 25,7 k €
Profit net (2025)
37,5 k RON
≈ 7,45 k €
Capitaluri proprii (2025)
286 k RON
≈ 56,7 k €
Angajați (2025)
2025
130 k RON
| 2014 | 82,3 k RON | Profit net: 33,1 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 189 k RON | Profit net: 105 k RON |
| 2016 | 131 k RON | Profit net: 71,4 k RON |
| 2017 | 192 k RON | Profit net: 111 k RON |
| 2018 | 241 k RON | Profit net: 145 k RON |
| 2019 | 250 k RON | Profit net: 139 k RON |
| 2020 | 256 k RON | Profit net: 162 k RON |
| 2021 | 269 k RON | Profit net: 152 k RON |
| 2022 | 244 k RON | Profit net: 154 k RON |
| 2023 | 220 k RON | Profit net: 92,5 k RON |
| 2024 | 168 k RON | Profit net: 51,2 k RON |
| 2025 | 130 k RON | Profit net: 37,5 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 129 700 ≈ 25,7 k € | 37 515 ≈ 7,45 k € | 0 |
| 2024 | 168 113 ≈ 33,8 k € | 51 243 ≈ 10,3 k € | — |
| 2023 | 219 585 ≈ 44,4 k € | 92 473 ≈ 18,7 k € | — |
| 2022 | 243 867 ≈ 49,5 k € | 153 812 ≈ 31,2 k € | — |
| 2021 | 268 980 ≈ 54,7 k € | 151 603 ≈ 30,8 k € | — |
| 2020 | 256 193 ≈ 53 k € | 162 364 ≈ 33,6 k € | — |
| 2019 | 249 832 ≈ 52,6 k € | 139 303 ≈ 29,4 k € | — |
| 2018 | 241 373 ≈ 51,9 k € | 145 304 ≈ 31,2 k € | — |
| 2017 | 192 340 ≈ 42,1 k € | 111 469 ≈ 24,4 k € | — |
| 2016 | 131 428 ≈ 29,3 k € | 71 406 ≈ 15,9 k € | — |
| 2015 | 188 718 ≈ 42,5 k € | 105 368 ≈ 23,7 k € | — |
| 2014 | 82 325 ≈ 18,5 k € | 33 120 ≈ 7,45 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
28,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
13,1%
Ratio de liquidité générale
43,71
Rotation des actifs
0,44
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- MISS SLIM SRL
Administrateur commun : HORĂTĂU ADRIAN-CRISTIAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma HCP - PLEASURES SRL după CUI?
Cauți CUI 32844075. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HCP - PLEASURES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru HCP - PLEASURES SRL?
Datele de facturare sunt denumirea HCP - PLEASURES SRL, CUI 32844075, nr. Reg. Com. J35/479/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are HCP - PLEASURES SRL în 2025?
HCP - PLEASURES SRL (CUI 32844075) a avut o marjă de profit net de 28,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).