Retour à la recherche

2MITUD S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

2MITUD S.R.L. este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Ipotești, județul Suceava. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al fructelor și legumelor, având o cifră de afaceri de 11.313.574 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32831482 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°557CAEN 4631 n°206

Informations générales

Nom2MITUD S.R.L.
CUI32831482
N° d'immatriculationJ2014000170335
AdresseLibertăţii, 42, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Code CAEN principal4631
Date d'immatriculation24/02/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

11,3 M RON

vs 11,4 M RON

≈ 2,25 M €

Profit net (2025)

415 k RON

vs 377 k RON

≈ 82,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

427 k RON

vs 389 k RON

≈ 84,8 k €

Angajați (2025)

9
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
11 313 574
≈ 2,25 M €
414 896
≈ 82,3 k €
9
2024
11 414 275
≈ 2,29 M €
377 177
≈ 75,8 k €
9
2023
10 384 644
≈ 2,1 M €
413 980
≈ 83,7 k €
9
2022
8 439 931
≈ 1,71 M €
457 438
≈ 92,8 k €
9
2021
7 701 180
≈ 1,57 M €
415 752
≈ 84,5 k €
9
2020
7 107 671
≈ 1,47 M €
378 704
≈ 78,3 k €
9
2019
8 693 062
≈ 1,83 M €
653 670
≈ 138 k €
9
2018
8 132 773
≈ 1,75 M €
526 321
≈ 113 k €
9
2017
8 356 482
≈ 1,83 M €
449 224
≈ 98,3 k €
9
2016
6 424 229
≈ 1,43 M €
189 248
≈ 42,1 k €
7
2015
4 344 173
≈ 977 k €
460 011
≈ 103 k €
7
2014
619 482
≈ 139 k €
23 306
≈ 5,24 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

97,1%

Ratio de liquidité générale

1,52

Rotation des actifs

9,64

Chiffre d'affaires / salarié

1,26 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-03-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma 2MITUD S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32831482. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru 2MITUD S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru 2MITUD S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea 2MITUD S.R.L., CUI 32831482, nr. Reg. Com. J2014000170335, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are 2MITUD S.R.L. în 2025?

2MITUD S.R.L. (CUI 32831482) a avut o marjă de profit net de 3,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).