CHEARA CONSTRUTIONI SRL
CHEARA CONSTRUTIONI SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în satul Nicolae Bălcescu, județul Bacău. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4321 pentru lucrări de instalații electrice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32821608 · Santé financière
Classement en 2025 : Bacău n°1388CAEN 4321 n°1207
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,7 M RON
≈ 535 k €
Profit net (2025)
816 k RON
≈ 162 k €
Capitaluri proprii (2025)
734 k RON
≈ 146 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 695 732 ≈ 535 k € | 816 258 ≈ 162 k € | 1 |
| 2024 | 2 432 029 ≈ 489 k € | 1 247 981 ≈ 251 k € | 1 |
| 2023 | 1 028 725 ≈ 208 k € | 377 419 ≈ 76,3 k € | 2 |
| 2022 | 677 257 ≈ 137 k € | 307 414 ≈ 62,3 k € | 1 |
| 2021 | 633 150 ≈ 129 k € | 20 995 ≈ 4,27 k € | 1 |
| 2020 | 788 700 ≈ 163 k € | 376 198 ≈ 77,8 k € | 2 |
| 2019 | 1 951 361 ≈ 411 k € | 1 007 490 ≈ 212 k € | 3 |
| 2018 | 2 394 698 ≈ 515 k € | 1 196 350 ≈ 257 k € | 4 |
| 2017 | 763 632 ≈ 167 k € | 4 317 ≈ 945 € | 2 |
| 2016 | 731 355 ≈ 163 k € | 40 165 ≈ 8,94 k € | 2 |
| 2015 | 700 467 ≈ 158 k € | 29 021 ≈ 6,53 k € | 3 |
| 2014 | 16 141 ≈ 3,63 k € | -126 377 ≈ -28,4 k € | 2 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
30,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
111,1%
Ratio de liquidité générale
24,55
Rotation des actifs
3,53
Chiffre d'affaires / salarié
2,7 M RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-03-10 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma CHEARA CONSTRUTIONI SRL după CUI?
Cauți CUI 32821608. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CHEARA CONSTRUTIONI SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru CHEARA CONSTRUTIONI SRL?
Datele de facturare sunt denumirea CHEARA CONSTRUTIONI SRL, CUI 32821608, nr. Reg. Com. J4/170/2014, sediu Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are CHEARA CONSTRUTIONI SRL în 2025?
CHEARA CONSTRUTIONI SRL (CUI 32821608) a avut o marjă de profit net de 30,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).