Retour à la recherche

PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL

ActifAssujetti à la TVA

PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 8.365.308 lei și un profit net de 283.823 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32707167 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°1263CAEN 4791 n°299

Informations générales

NomPRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL
CUI32707167
N° d'immatriculationJ2014000154359
AdresseION IONESCU DE LA BRAD, 7, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4791
Date d'immatriculation27/01/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
KOZARIDIS STOGIANISadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

8,37 M RON

vs 6,63 M RON

≈ 1,66 M €

Profit net (2025)

284 k RON

vs 173 k RON

≈ 56,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

673 k RON

vs 1,22 M RON

≈ 134 k €

Angajați (2025)

5

2025

8,37 M RON

+26%față de 2024Profit net284 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
201433,1 k RONProfit net: -21,6 k RON
201567,2 k RONProfit net: -14,7 k RON
2016158 k RONProfit net: -9,95 k RON
2017275 k RONProfit net: 62,9 k RON
20181,36 M RONProfit net: 265 k RON
20192,02 M RONProfit net: 253 k RON
20202,69 M RONProfit net: 409 k RON
20213,24 M RONProfit net: 536 k RON
20223,64 M RONProfit net: 333 k RON
20235,76 M RONProfit net: 539 k RON
20246,63 M RONProfit net: 173 k RON
20258,37 M RONProfit net: 284 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
8 365 308
≈ 1,66 M €
283 823
≈ 56,3 k €
5
2024
6 631 212
≈ 1,33 M €
173 060
≈ 34,8 k €
5
2023
5 762 226
≈ 1,16 M €
539 118
≈ 109 k €
2
2022
3 639 032
≈ 738 k €
333 163
≈ 67,6 k €
1
2021
3 241 473
≈ 659 k €
535 722
≈ 109 k €
1
2020
2 686 254
≈ 555 k €
408 940
≈ 84,5 k €
1
2019
2 019 335
≈ 426 k €
253 060
≈ 53,3 k €
1
2018
1 357 666
≈ 292 k €
264 782
≈ 56,9 k €
1
2017
275 100
≈ 60,2 k €
62 888
≈ 13,8 k €
1
2016
157 577
≈ 35,1 k €
-9 949
≈ -2,22 k €
—
2015
67 186
≈ 15,1 k €
-14 739
≈ -3,32 k €
—
2014
33 131
≈ 7,45 k €
-21 606
≈ -4,86 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

3,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

42,2%

Ratio de liquidité générale

1,25

Rotation des actifs

5,88

Chiffre d'affaires / salarié

1,67 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-02-14—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL după CUI?

Cauți CUI 32707167. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL, CUI 32707167, nr. Reg. Com. J2014000154359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL în 2025?

PRĂVĂLIA NOASTRĂ SRL (CUI 32707167) a avut o marjă de profit net de 3,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).