DMO INVEST GROUP SRL
DMO INVEST GROUP SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 6831 pentru servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32650311 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°14398CAEN 6831 n°1215
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
296 k RON
≈ 58,8 k €
Profit net (2025)
107 k RON
≈ 21,3 k €
Capitaluri proprii (2025)
108 k RON
≈ 21,5 k €
Angajați (2025)
2025
296 k RON
| 2014 | 159 k RON | Profit net: 86,9 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 197 k RON | Profit net: 106 k RON |
| 2016 | 35,7 k RON | Profit net: 12,2 k RON |
| 2017 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -976 RON |
| 2018 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -14 k RON |
| 2019 | 39,3 k RON | Profit net: 16 k RON |
| 2020 | 18,4 k RON | Profit net: 3,14 k RON |
| 2021 | 16,6 k RON | Profit net: 2,58 k RON |
| 2022 | 19,5 k RON | Profit net: -31,1 k RON |
| 2023 | 99,3 k RON | Profit net: 43,5 k RON |
| 2024 | 226 k RON | Profit net: 96,9 k RON |
| 2025 | 296 k RON | Profit net: 107 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 296 320 ≈ 58,8 k € | 107 449 ≈ 21,3 k € | 1 |
| 2024 | 225 604 ≈ 45,4 k € | 96 947 ≈ 19,5 k € | 1 |
| 2023 | 99 302 ≈ 20,1 k € | 43 530 ≈ 8,8 k € | — |
| 2022 | 19 456 ≈ 3,95 k € | -31 068 ≈ -6,3 k € | — |
| 2021 | 16 601 ≈ 3,37 k € | 2 579 ≈ 524 € | — |
| 2020 | 18 386 ≈ 3,8 k € | 3 138 ≈ 649 € | — |
| 2019 | 39 284 ≈ 8,28 k € | 16 013 ≈ 3,37 k € | — |
| 2018 | — | -14 020 ≈ -3,01 k € | — |
| 2017 | — | -976 ≈ -214 € | — |
| 2016 | 35 667 ≈ 7,94 k € | 12 187 ≈ 2,71 k € | 0 |
| 2015 | 197 169 ≈ 44,4 k € | 106 263 ≈ 23,9 k € | 3 |
| 2014 | 159 410 ≈ 35,9 k € | 86 921 ≈ 19,6 k € | 0 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
36,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,2%
Ratio de liquidité générale
2,12
Rotation des actifs
1,47
Chiffre d'affaires / salarié
296 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Întrebări frecvente
Cum verific firma DMO INVEST GROUP SRL după CUI?
Cauți CUI 32650311. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DMO INVEST GROUP SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DMO INVEST GROUP SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DMO INVEST GROUP SRL, CUI 32650311, nr. Reg. Com. J35/36/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DMO INVEST GROUP SRL în 2025?
DMO INVEST GROUP SRL (CUI 32650311) a avut o marjă de profit net de 36,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).