Retour à la recherche

POLICOLOR SA

ActifAssujetti à la TVA

POLICOLOR SA este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 109.441.987 lei și a înregistrat un profit net de 100.272.340 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 326318 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : București n°1134CAEN 2030 n°5

Informations générales

NomPOLICOLOR SA
CUI326318
N° d'immatriculationJ1991000205405
AdresseTimişoara, 98, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Code CAEN principal2030
Date d'immatriculation05/02/1991
Administration fiscaleDirecţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CARMEN SEGHETEadministrator
MIRCEA TUDORreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

228 M RON

vs 116 M RON

≈ 45,2 M €

Profit net (2025)

100 M RON

vs -651 k RON

≈ 19,9 M €

Capitaluri proprii (2025)

166 M RON

vs 67 M RON

≈ 32,9 M €

Angajați (2025)

145
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
227 749 605
≈ 45,2 M €
100 272 340
≈ 19,9 M €
145
2024
116 397 933
≈ 23,4 M €
-651 065
≈ -131 k €
144
2023
132 693 986
≈ 26,8 M €
1 458 782
≈ 295 k €
145
2022
143 399 731
≈ 29,1 M €
-7 157 371
≈ -1,45 M €
185
2021
140 961 878
≈ 28,6 M €
1 071 305
≈ 218 k €
218
2020
135 176 408
≈ 27,9 M €
4 052 035
≈ 838 k €
242
2019
148 530 735
≈ 31,3 M €
-7 848 560
≈ -1,65 M €
251
2018
177 874 561
≈ 38,2 M €
17 689 811
≈ 3,8 M €
267
2017
185 594 915
≈ 40,6 M €
5 123 352
≈ 1,12 M €
330
2016
148 939 460
≈ 33,2 M €
-13 536 774
≈ -3,01 M €
361
2015
128 221 840
≈ 28,8 M €
-4 891 696
≈ -1,1 M €
346
2014
116 099 463
≈ 26,1 M €
-687 900
≈ -155 k €
293
2013
112 589 340
≈ 25,5 M €
-1 356 692
≈ -307 k €
251
2012
140 306 964
≈ 31,5 M €
3 087 162
≈ 693 k €
236

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

91,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

60,5%

Ratio de liquidité générale

0,86

Rotation des actifs

0,51

Chiffre d'affaires / salarié

755 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma POLICOLOR SA după CUI?

Cauți CUI 326318. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru POLICOLOR SA: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru POLICOLOR SA?

Datele de facturare sunt denumirea POLICOLOR SA, CUI 326318, nr. Reg. Com. J1991000205405, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are POLICOLOR SA în 2025?

POLICOLOR SA (CUI 326318) a avut o marjă de profit net de 91,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).