Classement en 2025 : Timiș n°7442CAEN 0111 n°4793
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
828 k RON
≈ 164 k €
Profit net (2025)
438 k RON
≈ 86,9 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,78 M RON
≈ 354 k €
Angajați (2025)
2025
828 k RON
| 2014 | 47,5 k RON | Profit net: -19,7 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 170 k RON | Profit net: -48 k RON |
| 2016 | 297 k RON | Profit net: 42,8 k RON |
| 2017 | 334 k RON | Profit net: 7,12 k RON |
| 2018 | 576 k RON | Profit net: 29,9 k RON |
| 2019 | 527 k RON | Profit net: 118 k RON |
| 2020 | 769 k RON | Profit net: 216 k RON |
| 2021 | 895 k RON | Profit net: 345 k RON |
| 2022 | 839 k RON | Profit net: 154 k RON |
| 2023 | 641 k RON | Profit net: 378 k RON |
| 2024 | 647 k RON | Profit net: -72,1 k RON |
| 2025 | 828 k RON | Profit net: 438 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 827 914 ≈ 164 k € | 437 882 ≈ 86,9 k € | 1 |
| 2024 | 647 346 ≈ 130 k € | -72 063 ≈ -14,5 k € | 1 |
| 2023 | 641 146 ≈ 130 k € | 378 231 ≈ 76,5 k € | 1 |
| 2022 | 838 910 ≈ 170 k € | 154 440 ≈ 31,3 k € | 1 |
| 2021 | 895 002 ≈ 182 k € | 345 155 ≈ 70,1 k € | 1 |
| 2020 | 768 598 ≈ 159 k € | 215 878 ≈ 44,6 k € | 1 |
| 2019 | 526 996 ≈ 111 k € | 117 623 ≈ 24,8 k € | 1 |
| 2018 | 575 746 ≈ 124 k € | 29 897 ≈ 6,42 k € | 1 |
| 2017 | 333 581 ≈ 73 k € | 7 120 ≈ 1,56 k € | 1 |
| 2016 | 297 031 ≈ 66,1 k € | 42 842 ≈ 9,54 k € | — |
| 2015 | 170 123 ≈ 38,3 k € | -47 951 ≈ -10,8 k € | — |
| 2014 | 47 476 ≈ 10,7 k € | -19 745 ≈ -4,44 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
52,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
24,6%
Ratio de liquidité générale
0,09
Rotation des actifs
0,06
Chiffre d'affaires / salarié
828 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-03-07 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma HKRO IMMO SRL după CUI?
Cauți CUI 32603840. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HKRO IMMO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru HKRO IMMO SRL?
Datele de facturare sunt denumirea HKRO IMMO SRL, CUI 32603840, nr. Reg. Com. J2013003125359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are HKRO IMMO SRL în 2025?
HKRO IMMO SRL (CUI 32603840) a avut o marjă de profit net de 52,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).