Classement en 2022 : Timiș n°7794CAEN 4649 n°821
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Inactif depuis le 2026-03-05
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2022)
660 k RON
≈ 134 k €
Profit net (2022)
259 k RON
≈ 52,5 k €
Capitaluri proprii (2022)
757 k RON
≈ 153 k €
Angajați (2022)
2022
660 k RON
| 2014 | 207 k RON | Profit net: -34,2 k RON |
|---|---|---|
| 2015 | 261 k RON | Profit net: -53,3 k RON |
| 2016 | 353 k RON | Profit net: -41 k RON |
| 2017 | 426 k RON | Profit net: -35,6 k RON |
| 2018 | 433 k RON | Profit net: 43,9 k RON |
| 2019 | 472 k RON | Profit net: 195 k RON |
| 2020 | 497 k RON | Profit net: 132 k RON |
| 2022 | 660 k RON | Profit net: 259 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 659 872 ≈ 134 k € | 258 880 ≈ 52,5 k € | 5 | ||||
| 2020 | 496 749 ≈ 103 k € | 131 603 ≈ 27,2 k € | 2 | ||||
| 2019 | 472 285 ≈ 99,5 k € | 194 583 ≈ 41 k € | 2 | ||||
| 2018 | 433 291 ≈ 93,1 k € | 43 850 ≈ 9,42 k € | 3 | ||||
| 2017 | 425 526 ≈ 93,2 k € | -35 637 ≈ -7,8 k € | 3 | ||||
| 2016 | 353 252 ≈ 78,7 k € | -41 039 ≈ -9,14 k € | 2 | ||||
| 2015 | 261 123 ≈ 58,7 k € | -53 316 ≈ -12 k € | 1 | ||||
| 2014 | 206 913 ≈ 46,6 k € | -34 241 ≈ -7,7 k € | 1 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2024 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2023 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
| 2021 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2022
Marge bénéficiaire nette
39,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
34,2%
Ratio de liquidité générale
6,74
Rotation des actifs
0,74
Chiffre d'affaires / salarié
132 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ALPER UZ CASNIC S.R.L.
Administrateur commun : ADALI IONELA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2014-02-03 | 2025-04-30 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.d) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ENIS ALPER SRL după CUI?
Cauți CUI 32582861. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENIS ALPER SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ENIS ALPER SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ENIS ALPER SRL, CUI 32582861, nr. Reg. Com. J35/3072/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ENIS ALPER SRL în 2022?
ENIS ALPER SRL (CUI 32582861) a avut o marjă de profit net de 39,2% în 2022, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).