Retour à la recherche

EUROVYPCUC S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

EUROVYPCUC S.R.L. este o firmă înființată în anul 2013 cu sediul în satul Tisa, comuna Bocicoiu Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este tăierea și rindeluirea lemnului, având o cifră de afaceri de 1.082.636 lei și un profit net de 511.135 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32447393 · Santé financière

Classement en 2025 : Maramureș n°2956CAEN 1611 n°273

Informations générales

NomEUROVYPCUC S.R.L.
CUI32447393
N° d'immatriculationJ2013000954244
AdresseTISA, 96, Sat Tisa, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureş
Code CAEN principal1611
Date d'immatriculation07/11/2013
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Sighetu Marmatiei
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CUCUL CEZAR DUMITRUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,08 M RON

vs 1,16 M RON

≈ 215 k €

Profit net (2025)

511 k RON

vs 132 k RON

≈ 101 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,28 M RON

vs 918 k RON

≈ 254 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 082 636
≈ 215 k €
511 135
≈ 101 k €
1
2024
1 159 197
≈ 233 k €
132 039
≈ 26,5 k €
1
2023
1 589 534
≈ 321 k €
435 781
≈ 88,1 k €
1
2022
2 158 711
≈ 438 k €
221 734
≈ 45 k €
2
2021
220 159
≈ 44,7 k €
-481 330
≈ -97,8 k €
3
2020
1 468 402
≈ 304 k €
426 349
≈ 88,1 k €
6
2019
1 421 864
≈ 300 k €
693 000
≈ 146 k €
7
2018
1 237 420
≈ 266 k €
187 882
≈ 40,4 k €
7
2017
830 483
≈ 182 k €
101 495
≈ 22,2 k €
7
2016
259 113
≈ 57,7 k €
-55 273
≈ -12,3 k €
3
2015
220 918
≈ 49,7 k €
2 634
≈ 593 €
3
2014
277 644
≈ 62,5 k €
4 805
≈ 1,08 k €
8
2013
0
≈ 0 €
-11 508
≈ -2,6 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

40%

Ratio de liquidité générale

1,09

Rotation des actifs

0,14

Chiffre d'affaires / salarié

1,08 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-11-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EUROVYPCUC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32447393. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EUROVYPCUC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EUROVYPCUC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea EUROVYPCUC S.R.L., CUI 32447393, nr. Reg. Com. J2013000954244, sediu Sat Tisa, Comuna Bocicoiu Mare, Maramureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EUROVYPCUC S.R.L. în 2025?

EUROVYPCUC S.R.L. (CUI 32447393) a avut o marjă de profit net de 47,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).