ROS ACTIV MANAGEMENT SRL
ROS ACTIV MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 11.334 lei și profitul net de 3261 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32385177 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°29326CAEN 7020 n°5070
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
19,4 k RON
≈ 3,85 k €
Profit net (2025)
14,4 k RON
≈ 2,85 k €
Capitaluri proprii (2025)
17,9 k RON
≈ 3,54 k €
Angajați (2025)
2025
19,4 k RON
| 2013 | 26,1 k RON | Profit net: 22,9 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 132 k RON | Profit net: 117 k RON |
| 2015 | 189 k RON | Profit net: 167 k RON |
| 2016 | 205 k RON | Profit net: 102 k RON |
| 2017 | 215 k RON | Profit net: 132 k RON |
| 2018 | 162 k RON | Profit net: 84,5 k RON |
| 2019 | 285 k RON | Profit net: 131 k RON |
| 2020 | 297 k RON | Profit net: 229 k RON |
| 2021 | 283 k RON | Profit net: 216 k RON |
| 2022 | 297 k RON | Profit net: 229 k RON |
| 2023 | 299 k RON | Profit net: 171 k RON |
| 2024 | 11,3 k RON | Profit net: 3,26 k RON |
| 2025 | 19,4 k RON | Profit net: 14,4 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 403 ≈ 3,85 k € | 14 352 ≈ 2,85 k € | 0 |
| 2024 | 11 334 ≈ 2,28 k € | 3 261 ≈ 656 € | 1 |
| 2023 | 299 285 ≈ 60,5 k € | 171 373 ≈ 34,6 k € | 2 |
| 2022 | 296 594 ≈ 60,1 k € | 229 137 ≈ 46,5 k € | 1 |
| 2021 | 283 105 ≈ 57,5 k € | 216 045 ≈ 43,9 k € | 1 |
| 2020 | 296 571 ≈ 61,3 k € | 229 384 ≈ 47,4 k € | 2 |
| 2019 | 285 253 ≈ 60,1 k € | 130 679 ≈ 27,5 k € | 2 |
| 2018 | 162 242 ≈ 34,9 k € | 84 495 ≈ 18,2 k € | 2 |
| 2017 | 215 274 ≈ 47,1 k € | 131 581 ≈ 28,8 k € | 2 |
| 2016 | 205 484 ≈ 45,8 k € | 101 756 ≈ 22,7 k € | 2 |
| 2015 | 188 781 ≈ 42,5 k € | 166 904 ≈ 37,5 k € | 1 |
| 2014 | 131 961 ≈ 29,7 k € | 116 897 ≈ 26,3 k € | 1 |
| 2013 | 26 060 ≈ 5,9 k € | 22 916 ≈ 5,19 k € | 3 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
74%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
80,4%
Ratio de liquidité générale
1,04
Rotation des actifs
0,04
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ROS AGRO EXPERT SRL
Administrateur commun : KABA OANA-ALEXANDRA
Întrebări frecvente
Cum verific firma ROS ACTIV MANAGEMENT SRL după CUI?
Cauți CUI 32385177. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROS ACTIV MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ROS ACTIV MANAGEMENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ROS ACTIV MANAGEMENT SRL, CUI 32385177, nr. Reg. Com. J2013002665357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ROS ACTIV MANAGEMENT SRL în 2025?
ROS ACTIV MANAGEMENT SRL (CUI 32385177) a avut o marjă de profit net de 74% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).