Retour à la recherche

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în sat Periş, județul Ilfov. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 5223 și înregistrează o cifră de afaceri de 1.668.483 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32379264 · Santé financière

Classement en 2025 : Ilfov n°6905CAEN 5223 n°38

Informations générales

NomAVIA LANCER MANAGEMENT SRL
CUI32379264
N° d'immatriculationJ2013003171237
AdressePRIMĂVERII, 2, Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov
Code CAEN principal5223
Date d'immatriculation22/10/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,67 M RON

vs 352 k RON

≈ 331 k €

Profit net (2025)

1,41 M RON

vs 264 k RON

≈ 279 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,41 M RON

vs 264 k RON

≈ 279 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 668 483
≈ 331 k €
1 406 625
≈ 279 k €
1
2024
352 230
≈ 70,8 k €
264 051
≈ 53,1 k €
1
2023
907 877
≈ 184 k €
670 651
≈ 136 k €
1
2022
379 063
≈ 76,9 k €
287 408
≈ 58,3 k €
1
2021
354 387
≈ 72 k €
245 428
≈ 49,9 k €
1
2020
328 251
≈ 67,9 k €
221 343
≈ 45,8 k €
1
2019
294 404
≈ 62 k €
245 900
≈ 51,8 k €
1
2018
184 658
≈ 39,7 k €
100 413
≈ 21,6 k €
1
2017
133 602
≈ 29,2 k €
35 884
≈ 7,86 k €
1
2016
121 032
≈ 27 k €
37 159
≈ 8,27 k €
1
2015
113 304
≈ 25,5 k €
56 880
≈ 12,8 k €
—
2014
23 803
≈ 5,36 k €
15 185
≈ 3,42 k €
—
2013
0
≈ 0 €
-49
≈ -11,1 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

84,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

6,09

Rotation des actifs

1

Chiffre d'affaires / salarié

1,67 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma AVIA LANCER MANAGEMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 32379264. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AVIA LANCER MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru AVIA LANCER MANAGEMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea AVIA LANCER MANAGEMENT SRL, CUI 32379264, nr. Reg. Com. J2013003171237, sediu Sat Periş, Comuna Periş, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are AVIA LANCER MANAGEMENT SRL în 2025?

AVIA LANCER MANAGEMENT SRL (CUI 32379264) a avut o marjă de profit net de 84,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).