Retour à la recherche

TEAM IT & CC S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

CUI: 32302031 · Santé financière

Classement en 2024 : Dolj n°4429CAEN 6202 n°938

Informations générales

NomTEAM IT & CC S.R.L.
CUI32302031
N° d'immatriculationJ16/1517/2013
AdresseHENRY FORD, 21B, Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj
Code CAEN principal6202
Date d'immatriculation30/09/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

708 k RON

vs 872 k RON

≈ 142 k €

Profit net (2024)

207 k RON

vs 132 k RON

≈ 41,6 k €

Capitaluri proprii (2024)

541 k RON

vs 389 k RON

≈ 109 k €

Angajați (2024)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
707 754
≈ 142 k €
206 829
≈ 41,6 k €
3
2023
872 070
≈ 176 k €
132 363
≈ 26,8 k €
3
2022
1 217 469
≈ 247 k €
19 091
≈ 3,87 k €
5
2021
1 911 735
≈ 389 k €
159 156
≈ 32,3 k €
8
2020
2 109 145
≈ 436 k €
197 966
≈ 40,9 k €
5
2019
2 653 828
≈ 559 k €
278 823
≈ 58,8 k €
11
2018
3 631 923
≈ 780 k €
372 735
≈ 80,1 k €
16
2017
2 755 250
≈ 603 k €
450 639
≈ 98,6 k €
16
2016
6 843 195
≈ 1,52 M €
1 279 392
≈ 285 k €
8
2015
408 036
≈ 91,8 k €
47 755
≈ 10,7 k €
3
2014
37 712
≈ 8,48 k €
8 355
≈ 1,88 k €
—
2013
—
—
—
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

29,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

38,2%

Ratio de liquidité générale

2,5

Rotation des actifs

0,8

Chiffre d'affaires / salarié

236 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-03-07—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEAM IT & CC S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 32302031. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEAM IT & CC S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEAM IT & CC S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TEAM IT & CC S.R.L., CUI 32302031, nr. Reg. Com. J16/1517/2013, sediu Sat Preajba, Comuna Malu Mare, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEAM IT & CC S.R.L. în 2024?

TEAM IT & CC S.R.L. (CUI 32302031) a avut o marjă de profit net de 29,2% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).