SUVENIR TRANSILVANIA SRL
SUVENIR TRANSILVANIA SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 166.286 lei și un profit net de 120.161 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32283274 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°25686CAEN 4799 n°1134
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
58,5 k RON
≈ 11,6 k €
Profit net (2025)
-10,3 k RON
≈ -2,04 k €
Capitaluri proprii (2025)
-9,95 k RON
≈ -1,97 k €
Angajați (2025)
2025
58,5 k RON
| 2013 | 0 RON | Profit net: -3,14 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 98 k RON | Profit net: 57,8 k RON |
| 2015 | 150 k RON | Profit net: 88,4 k RON |
| 2016 | 158 k RON | Profit net: 99,9 k RON |
| 2017 | 174 k RON | Profit net: 65,1 k RON |
| 2018 | 228 k RON | Profit net: 115 k RON |
| 2019 | 243 k RON | Profit net: 160 k RON |
| 2020 | 98,2 k RON | Profit net: 35,3 k RON |
| 2021 | 189 k RON | Profit net: 91,3 k RON |
| 2022 | 233 k RON | Profit net: 154 k RON |
| 2023 | 130 k RON | Profit net: 82 k RON |
| 2024 | 166 k RON | Profit net: 120 k RON |
| 2025 | 58,5 k RON | Profit net: -10,3 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 58 462 ≈ 11,6 k € | -10 290 ≈ -2,04 k € | 1 |
| 2024 | 166 286 ≈ 33,4 k € | 120 161 ≈ 24,2 k € | 1 |
| 2023 | 130 499 ≈ 26,4 k € | 82 043 ≈ 16,6 k € | 1 |
| 2022 | 232 669 ≈ 47,2 k € | 154 174 ≈ 31,3 k € | 0 |
| 2021 | 189 298 ≈ 38,5 k € | 91 268 ≈ 18,5 k € | 1 |
| 2020 | 98 236 ≈ 20,3 k € | 35 281 ≈ 7,29 k € | 1 |
| 2019 | 243 179 ≈ 51,2 k € | 160 393 ≈ 33,8 k € | 1 |
| 2018 | 228 353 ≈ 49,1 k € | 115 066 ≈ 24,7 k € | — |
| 2017 | 174 086 ≈ 38,1 k € | 65 065 ≈ 14,2 k € | 1 |
| 2016 | 157 538 ≈ 35,1 k € | 99 869 ≈ 22,2 k € | 1 |
| 2015 | 149 540 ≈ 33,6 k € | 88 362 ≈ 19,9 k € | 1 |
| 2014 | 98 041 ≈ 22,1 k € | 57 826 ≈ 13 k € | 1 |
| 2013 | 0 ≈ 0 € | -3 143 ≈ -711 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-17,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
0,93
Rotation des actifs
0,41
Chiffre d'affaires / salarié
58,5 k RON
Istoric
Vezi și
Întrebări frecvente
Cum verific firma SUVENIR TRANSILVANIA SRL după CUI?
Cauți CUI 32283274. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SUVENIR TRANSILVANIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SUVENIR TRANSILVANIA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SUVENIR TRANSILVANIA SRL, CUI 32283274, nr. Reg. Com. J35/2427/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SUVENIR TRANSILVANIA SRL în 2025?
SUVENIR TRANSILVANIA SRL (CUI 32283274) a avut o marjă de profit net de -17,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).