GREEN LAB COSMETICS SRL
GREEN LAB COSMETICS SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32278820 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°3483CAEN 2042 n°26
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,4 M RON
≈ 476 k €
Profit net (2025)
816 k RON
≈ 162 k €
Capitaluri proprii (2025)
816 k RON
≈ 162 k €
Angajați (2025)
2025
2,4 M RON
| 2013 | 0 RON | Profit net: -951 RON |
|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | Profit net: 7,73 k RON |
| 2015 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -30,7 k RON |
| 2016 | 72,2 k RON | Profit net: -32,7 k RON |
| 2017 | 104 k RON | Profit net: -38,5 k RON |
| 2018 | 134 k RON | Profit net: 14,4 k RON |
| 2019 | 185 k RON | Profit net: 9,08 k RON |
| 2020 | 387 k RON | Profit net: 95,4 k RON |
| 2021 | 523 k RON | Profit net: 95,4 k RON |
| 2022 | 842 k RON | Profit net: 295 k RON |
| 2023 | 1,5 M RON | Profit net: 572 k RON |
| 2024 | 1,03 M RON | Profit net: 15 k RON |
| 2025 | 2,4 M RON | Profit net: 816 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 400 529 ≈ 476 k € | 816 185 ≈ 162 k € | 5 |
| 2024 | 1 026 532 ≈ 206 k € | 14 974 ≈ 3,01 k € | 2 |
| 2023 | 1 496 160 ≈ 302 k € | 571 974 ≈ 116 k € | 2 |
| 2022 | 841 574 ≈ 171 k € | 295 384 ≈ 59,9 k € | 2 |
| 2021 | 523 110 ≈ 106 k € | 95 442 ≈ 19,4 k € | 2 |
| 2020 | 386 982 ≈ 80 k € | 95 390 ≈ 19,7 k € | 1 |
| 2019 | 184 860 ≈ 39 k € | 9 076 ≈ 1,91 k € | 1 |
| 2018 | 133 714 ≈ 28,7 k € | 14 423 ≈ 3,1 k € | 1 |
| 2017 | 103 552 ≈ 22,7 k € | -38 475 ≈ -8,42 k € | 2 |
| 2016 | 72 191 ≈ 16,1 k € | -32 722 ≈ -7,29 k € | 3 |
| 2015 | — | -30 708 ≈ -6,91 k € | 1 |
| 2014 | 0 ≈ 0 € | 7 733 ≈ 1,74 k € | 1 |
| 2013 | 0 ≈ 0 € | -951 ≈ -215 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
34%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
100%
Ratio de liquidité générale
1,17
Rotation des actifs
1,17
Chiffre d'affaires / salarié
480 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2020-12-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma GREEN LAB COSMETICS SRL după CUI?
Cauți CUI 32278820. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GREEN LAB COSMETICS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru GREEN LAB COSMETICS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea GREEN LAB COSMETICS SRL, CUI 32278820, nr. Reg. Com. J2013002404358, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are GREEN LAB COSMETICS SRL în 2025?
GREEN LAB COSMETICS SRL (CUI 32278820) a avut o marjă de profit net de 34% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).