APPOCE SRL
APPOCE SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 9623.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 32252480 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°29624CAEN 9623 n°434
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
16,9 k RON
≈ 3,36 k €
Profit net (2025)
13,4 k RON
≈ 2,65 k €
Capitaluri proprii (2025)
50,6 k RON
≈ 10 k €
Angajați (2025)
2025
16,9 k RON
| 2013 | 2,02 k RON | Profit net: -2,14 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 72,1 k RON | Profit net: 311 RON |
| 2015 | 141 k RON | Profit net: 8,86 k RON |
| 2016 | 219 k RON | Profit net: 10 k RON |
| 2017 | 211 k RON | Profit net: 16 k RON |
| 2018 | 174 k RON | Profit net: 17,1 k RON |
| 2019 | 224 k RON | Profit net: 10,2 k RON |
| 2020 | 208 k RON | Profit net: 5,07 k RON |
| 2021 | 134 k RON | Profit net: 9,82 k RON |
| 2022 | 15,4 k RON | Profit net: 2,59 k RON |
| 2023 | 30,6 k RON | Profit net: 18,2 k RON |
| 2024 | 20,3 k RON | Profit net: 15,4 k RON |
| 2025 | 16,9 k RON | Profit net: 13,4 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 16 932 ≈ 3,36 k € | 13 351 ≈ 2,65 k € | 0 |
| 2024 | 20 252 ≈ 4,07 k € | 15 440 ≈ 3,1 k € | — |
| 2023 | 30 593 ≈ 6,18 k € | 18 202 ≈ 3,68 k € | — |
| 2022 | 15 391 ≈ 3,12 k € | 2 593 ≈ 526 € | — |
| 2021 | 133 900 ≈ 27,2 k € | 9 823 ≈ 2 k € | 2 |
| 2020 | 208 120 ≈ 43 k € | 5 066 ≈ 1,05 k € | — |
| 2019 | 224 300 ≈ 47,3 k € | 10 197 ≈ 2,15 k € | — |
| 2018 | 174 200 ≈ 37,4 k € | 17 132 ≈ 3,68 k € | 1 |
| 2017 | 211 440 ≈ 46,3 k € | 16 048 ≈ 3,51 k € | — |
| 2016 | 218 667 ≈ 48,7 k € | 10 046 ≈ 2,24 k € | 2 |
| 2015 | 141 086 ≈ 31,7 k € | 8 856 ≈ 1,99 k € | — |
| 2014 | 72 072 ≈ 16,2 k € | 311 ≈ 70 € | 1 |
| 2013 | 2 022 ≈ 458 € | -2 140 ≈ -484 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
78,9%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
26,4%
Ratio de liquidité générale
—
Rotation des actifs
0,33
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Întrebări frecvente
Cum verific firma APPOCE SRL după CUI?
Cauți CUI 32252480. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru APPOCE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru APPOCE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea APPOCE SRL, CUI 32252480, nr. Reg. Com. J2013002337353, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are APPOCE SRL în 2025?
APPOCE SRL (CUI 32252480) a avut o marjă de profit net de 78,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).