Retour à la recherche

LEACUL BUNICII SRL

Actif

LEACUL BUNICII SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu amănuntul altor produse alimentare în magazine specializate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32252448 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°24891CAEN 4729 n°604

Informations générales

NomLEACUL BUNICII SRL
CUI32252448
N° d'immatriculationJ35/2338/2013
AdresseSUNETULUI, 5, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4729
Date d'immatriculation17/09/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

68,8 k RON

vs 74,4 k RON

≈ 13,7 k €

Profit net (2025)

4,59 k RON

vs 28,6 k RON

≈ 910 €

Capitaluri proprii (2025)

102 k RON

vs 107 k RON

≈ 20,2 k €

Angajați (2025)

1

2025

68,8 k RON

-8%față de 2024Profit net4,59 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20130 RONProfit net: -3,33 k RON
20146,6 k RONProfit net: 619 RON
20157,3 k RONProfit net: 864 RON
201612,8 k RONProfit net: 6,89 k RON
201714,9 k RONProfit net: 13,5 k RON
201823,7 k RONProfit net: 22,8 k RON
201929,6 k RONProfit net: 27,7 k RON
202035,6 k RONProfit net: 31,4 k RON
202150,6 k RONProfit net: 41,6 k RON
202261,8 k RONProfit net: 47,5 k RON
202369,9 k RONProfit net: 41 k RON
202474,4 k RONProfit net: 28,6 k RON
202568,8 k RONProfit net: 4,59 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
68 789
≈ 13,7 k €
4 587
≈ 910 €
1
2024
74 368
≈ 14,9 k €
28 644
≈ 5,76 k €
1
2023
69 902
≈ 14,1 k €
41 033
≈ 8,3 k €
1
2022
61 784
≈ 12,5 k €
47 499
≈ 9,63 k €
0
2021
50 628
≈ 10,3 k €
41 647
≈ 8,46 k €
0
2020
35 630
≈ 7,37 k €
31 373
≈ 6,49 k €
0
2019
29 600
≈ 6,24 k €
27 717
≈ 5,84 k €
0
2018
23 690
≈ 5,09 k €
22 819
≈ 4,9 k €
—
2017
14 940
≈ 3,27 k €
13 460
≈ 2,95 k €
—
2016
12 765
≈ 2,84 k €
6 892
≈ 1,53 k €
—
2015
7 300
≈ 1,64 k €
864
≈ 194 €
—
2014
6 600
≈ 1,48 k €
619
≈ 139 €
—
2013
0
≈ 0 €
-3 332
≈ -754 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

4,5%

Ratio de liquidité générale

18,91

Rotation des actifs

0,64

Chiffre d'affaires / salarié

68,8 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma LEACUL BUNICII SRL după CUI?

Cauți CUI 32252448. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LEACUL BUNICII SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LEACUL BUNICII SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LEACUL BUNICII SRL, CUI 32252448, nr. Reg. Com. J35/2338/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LEACUL BUNICII SRL în 2025?

LEACUL BUNICII SRL (CUI 32252448) a avut o marjă de profit net de 6,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).