Retour à la recherche

FOTO SENELY SRL

Actif

FOTO SENELY SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Leu, comuna Leu, județul Dolj. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 159.029 lei și un profit net de 14.134 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32247816 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°10907CAEN 7420 n°948

Informations générales

NomFOTO SENELY SRL
CUI32247816
N° d'immatriculationJ2013001452169
Adresse1650, Sat Leu, Comuna Leu, Dolj
Code CAEN principal7420
Codes CAEN autorisés1812477874208210
Date d'immatriculation16/09/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

159 k RON

vs 157 k RON

≈ 31,6 k €

Profit net (2025)

14,1 k RON

vs -235 RON

≈ 2,81 k €

Capitaluri proprii (2025)

17,8 k RON

vs 3,7 k RON

≈ 3,54 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
159 029
≈ 31,6 k €
14 134
≈ 2,81 k €
2
2024
157 456
≈ 31,7 k €
-235
≈ -47,2 €
2
2023
137 633
≈ 27,8 k €
-28 901
≈ -5,84 k €
2
2022
117 621
≈ 23,9 k €
-21 607
≈ -4,38 k €
—
2021
141 954
≈ 28,9 k €
13 643
≈ 2,77 k €
2
2020
117 188
≈ 24,2 k €
12 739
≈ 2,63 k €
2
2019
174 593
≈ 36,8 k €
27 200
≈ 5,73 k €
2
2018
165 564
≈ 35,6 k €
23 615
≈ 5,07 k €
2
2017
162 149
≈ 35,5 k €
27 359
≈ 5,99 k €
2
2016
165 621
≈ 36,9 k €
52 106
≈ 11,6 k €
2
2015
151 108
≈ 34 k €
53 467
≈ 12 k €
2
2014
123 677
≈ 27,8 k €
-12 304
≈ -2,77 k €
2
2013
9 458
≈ 2,14 k €
-8 146
≈ -1,84 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

8,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

79,3%

Ratio de liquidité générale

3,66

Rotation des actifs

7

Chiffre d'affaires / salarié

79,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FOTO SENELY SRL după CUI?

Cauți CUI 32247816. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FOTO SENELY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FOTO SENELY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FOTO SENELY SRL, CUI 32247816, nr. Reg. Com. J2013001452169, sediu Sat Leu, Comuna Leu, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FOTO SENELY SRL în 2025?

FOTO SENELY SRL (CUI 32247816) a avut o marjă de profit net de 8,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).