Retour à la recherche

PRISMA OPTIC MEDICAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

PRISMA OPTIC MEDICAL SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în satul Măgura, județul Bacău. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.549.677 lei și un profit net de 281.723 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 32093024 · Santé financière

Classement en 2025 : Bacău n°2141CAEN 4778 n°587

Informations générales

NomPRISMA OPTIC MEDICAL SRL
CUI32093024
N° d'immatriculationJ2013000748043
AdresseCujbic, 582, Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău
Code CAEN principal4774
Codes CAEN autorisés47748699
Date d'immatriculation02/08/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ŢIMIRAŞ VASILEadministrator
BOTEZATU NICOLETAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,55 M RON

vs 1,46 M RON

≈ 308 k €

Profit net (2025)

282 k RON

vs 98,5 k RON

≈ 55,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

328 k RON

vs 137 k RON

≈ 65,2 k €

Angajați (2025)

8
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 549 677
≈ 308 k €
281 723
≈ 55,9 k €
8
2024
1 456 749
≈ 293 k €
98 467
≈ 19,8 k €
8
2023
1 370 484
≈ 277 k €
121 551
≈ 24,6 k €
8
2022
1 367 985
≈ 277 k €
132 806
≈ 26,9 k €
9
2021
1 215 628
≈ 247 k €
187 396
≈ 38,1 k €
9
2020
1 006 757
≈ 208 k €
111 778
≈ 23,1 k €
9
2019
1 229 001
≈ 259 k €
38 679
≈ 8,15 k €
12
2018
1 159 230
≈ 249 k €
-134 272
≈ -28,9 k €
10
2017
912 628
≈ 200 k €
-6 455
≈ -1,41 k €
10
2016
912 347
≈ 203 k €
68 439
≈ 15,2 k €
10
2015
821 825
≈ 185 k €
68 590
≈ 15,4 k €
9
2014
495 063
≈ 111 k €
87 369
≈ 19,7 k €
5
2013
93 665
≈ 21,2 k €
3 630
≈ 821 €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

18,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

85,8%

Ratio de liquidité générale

4,05

Rotation des actifs

3,63

Chiffre d'affaires / salarié

194 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma PRISMA OPTIC MEDICAL SRL după CUI?

Cauți CUI 32093024. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PRISMA OPTIC MEDICAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PRISMA OPTIC MEDICAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea PRISMA OPTIC MEDICAL SRL, CUI 32093024, nr. Reg. Com. J2013000748043, sediu Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PRISMA OPTIC MEDICAL SRL în 2025?

PRISMA OPTIC MEDICAL SRL (CUI 32093024) a avut o marjă de profit net de 18,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).