Retour à la recherche

DASOL TEHNOLOGY SRL

ActifAssujetti à la TVA

DASOL TEHNOLOGY SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Sat Mohu, Comuna Şelimbăr, județul Sibiu. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 353.249 lei cu un profit net de 72.261 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31934501 · Santé financière

Classement en 2025 : Sibiu n°7896CAEN 7112 n°7827

Informations générales

NomDASOL TEHNOLOGY SRL
CUI31934501
N° d'immatriculationJ2013000559324
Adresse40, Sat Mohu, Comuna Şelimbăr, Sibiu
Code CAEN principal4664
Date d'immatriculation27/06/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

253 k RON

vs 353 k RON

≈ 50,2 k €

Profit net (2025)

26,9 k RON

vs 72,3 k RON

≈ 5,34 k €

Capitaluri proprii (2025)

27,1 k RON

vs 72,5 k RON

≈ 5,39 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
252 931
≈ 50,2 k €
26 900
≈ 5,34 k €
1
2024
353 249
≈ 71 k €
72 261
≈ 14,5 k €
1
2023
466 809
≈ 94,4 k €
104 260
≈ 21,1 k €
1
2022
305 407
≈ 61,9 k €
73 784
≈ 15 k €
1
2021
177 384
≈ 36,1 k €
11 838
≈ 2,41 k €
1
2020
228 744
≈ 47,3 k €
39 288
≈ 8,12 k €
1
2019
279 055
≈ 58,8 k €
34 249
≈ 7,22 k €
2
2018
234 697
≈ 50,4 k €
78 582
≈ 16,9 k €
2
2017
113 619
≈ 24,9 k €
24 693
≈ 5,41 k €
1
2016
249 350
≈ 55,5 k €
138 283
≈ 30,8 k €
1
2015
257 222
≈ 57,9 k €
89 918
≈ 20,2 k €
1
2014
268 505
≈ 60,4 k €
95 609
≈ 21,5 k €
1
2013
104 439
≈ 23,6 k €
56 749
≈ 12,8 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,1%

Ratio de liquidité générale

2,43

Rotation des actifs

5,49

Chiffre d'affaires / salarié

253 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-07-04—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DASOL TEHNOLOGY SRL după CUI?

Cauți CUI 31934501. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DASOL TEHNOLOGY SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DASOL TEHNOLOGY SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DASOL TEHNOLOGY SRL, CUI 31934501, nr. Reg. Com. J2013000559324, sediu Sat Mohu, Comuna Şelimbăr, Sibiu.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DASOL TEHNOLOGY SRL în 2025?

DASOL TEHNOLOGY SRL (CUI 31934501) a avut o marjă de profit net de 10,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).