MESAR ASIG SRL
MESAR ASIG SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 193.456 lei și un profit net de 34.993 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31915445 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°18040CAEN 6622 n°1363
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
196 k RON
≈ 38,8 k €
Profit net (2025)
5,86 k RON
≈ 1,16 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,19 k RON
≈ 236 €
Angajați (2025)
2025
196 k RON
| 2013 | 146 k RON | Profit net: 119 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 215 k RON | Profit net: 137 k RON |
| 2015 | 261 k RON | Profit net: 179 k RON |
| 2016 | 265 k RON | Profit net: 204 k RON |
| 2017 | 178 k RON | Profit net: 40,4 k RON |
| 2018 | 156 k RON | Profit net: 22,7 k RON |
| 2019 | 174 k RON | Profit net: 35,3 k RON |
| 2020 | 136 k RON | Profit net: 29,9 k RON |
| 2021 | 87,5 k RON | Profit net: -23 k RON |
| 2022 | 222 k RON | Profit net: 102 k RON |
| 2023 | 161 k RON | Profit net: 11 k RON |
| 2024 | 193 k RON | Profit net: 35 k RON |
| 2025 | 196 k RON | Profit net: 5,86 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 195 646 ≈ 38,8 k € | 5 864 ≈ 1,16 k € | 2 |
| 2024 | 193 456 ≈ 38,9 k € | 34 993 ≈ 7,03 k € | 2 |
| 2023 | 160 780 ≈ 32,5 k € | 11 039 ≈ 2,23 k € | 2 |
| 2022 | 221 669 ≈ 44,9 k € | 101 974 ≈ 20,7 k € | 1 |
| 2021 | 87 548 ≈ 17,8 k € | -22 990 ≈ -4,67 k € | 1 |
| 2020 | 135 936 ≈ 28,1 k € | 29 891 ≈ 6,18 k € | 1 |
| 2019 | 173 623 ≈ 36,6 k € | 35 255 ≈ 7,43 k € | 1 |
| 2018 | 156 082 ≈ 33,5 k € | 22 695 ≈ 4,88 k € | 2 |
| 2017 | 177 682 ≈ 38,9 k € | 40 359 ≈ 8,83 k € | 2 |
| 2016 | 265 297 ≈ 59,1 k € | 204 353 ≈ 45,5 k € | 1 |
| 2015 | 260 536 ≈ 58,6 k € | 178 549 ≈ 40,2 k € | — |
| 2014 | 215 035 ≈ 48,4 k € | 137 112 ≈ 30,8 k € | — |
| 2013 | 146 432 ≈ 33,1 k € | 118 817 ≈ 26,9 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
493,2%
Ratio de liquidité générale
0,5
Rotation des actifs
2,73
Chiffre d'affaires / salarié
97,8 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- PODRUM COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Administrateur commun : FOALE RADU CĂLIN
Întrebări frecvente
Cum verific firma MESAR ASIG SRL după CUI?
Cauți CUI 31915445. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MESAR ASIG SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MESAR ASIG SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MESAR ASIG SRL, CUI 31915445, nr. Reg. Com. J35/1624/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MESAR ASIG SRL în 2025?
MESAR ASIG SRL (CUI 31915445) a avut o marjă de profit net de 3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).