SURIALE SRL
SURIALE SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 375.446 lei și un profit net de 176.856 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31628529 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°12353CAEN 9604 n°163
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
375 k RON
≈ 74,5 k €
Profit net (2025)
177 k RON
≈ 35,1 k €
Capitaluri proprii (2025)
178 k RON
≈ 35,3 k €
Angajați (2025)
2025
375 k RON
| 2013 | 19,4 k RON | Profit net: 5,91 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 23,1 k RON | Profit net: 8,41 k RON |
| 2015 | 13,7 k RON | Profit net: 962 RON |
| 2016 | 32,5 k RON | Profit net: 2,58 k RON |
| 2017 | 79 k RON | Profit net: 48,1 k RON |
| 2018 | 97,3 k RON | Profit net: 53,9 k RON |
| 2019 | 88,6 k RON | Profit net: 46 k RON |
| 2020 | 29,8 k RON | Profit net: 5,11 k RON |
| 2021 | 26,8 k RON | Profit net: -5,55 k RON |
| 2022 | 47,5 k RON | Profit net: 15,3 k RON |
| 2023 | 196 k RON | Profit net: 81,2 k RON |
| 2024 | 289 k RON | Profit net: 149 k RON |
| 2025 | 375 k RON | Profit net: 177 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 375 446 ≈ 74,5 k € | 176 856 ≈ 35,1 k € | 1 |
| 2024 | 289 244 ≈ 58,1 k € | 149 056 ≈ 30 k € | 2 |
| 2023 | 196 394 ≈ 39,7 k € | 81 244 ≈ 16,4 k € | 2 |
| 2022 | 47 450 ≈ 9,62 k € | 15 292 ≈ 3,1 k € | 1 |
| 2021 | 26 810 ≈ 5,45 k € | -5 554 ≈ -1,13 k € | 1 |
| 2020 | 29 849 ≈ 6,17 k € | 5 107 ≈ 1,06 k € | 1 |
| 2019 | 88 615 ≈ 18,7 k € | 45 982 ≈ 9,69 k € | 1 |
| 2018 | 97 327 ≈ 20,9 k € | 53 901 ≈ 11,6 k € | 2 |
| 2017 | 78 956 ≈ 17,3 k € | 48 129 ≈ 10,5 k € | 1 |
| 2016 | 32 510 ≈ 7,24 k € | 2 577 ≈ 574 € | 1 |
| 2015 | 13 680 ≈ 3,08 k € | 962 ≈ 216 € | 1 |
| 2014 | 23 129 ≈ 5,2 k € | 8 414 ≈ 1,89 k € | 1 |
| 2013 | 19 427 ≈ 4,4 k € | 5 910 ≈ 1,34 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
47,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,5%
Ratio de liquidité générale
1,24
Rotation des actifs
1,19
Chiffre d'affaires / salarié
375 k RON
Istoric
Vezi și
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2026-08-05 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma SURIALE SRL după CUI?
Cauți CUI 31628529. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SURIALE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SURIALE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SURIALE SRL, CUI 31628529, nr. Reg. Com. J35/1229/2013, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SURIALE SRL în 2025?
SURIALE SRL (CUI 31628529) a avut o marjă de profit net de 47,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).