ST. PATRICK'S CORPORATION SRL
ST. PATRICK'S CORPORATION SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în Municipiul Timișoara. Pentru anul 2024, cifra de afaceri a fost de 126.140 lei și profitul net a fost de 60.630 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 31606180 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°23476CAEN 9329 n°2523
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
89,4 k RON
≈ 17,7 k €
Profit net (2025)
51,6 k RON
≈ 10,2 k €
Capitaluri proprii (2025)
52,1 k RON
≈ 10,3 k €
Angajați (2025)
2025
89,4 k RON
| 2013 | 2,76 k RON | Profit net: -12,3 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 46,7 k RON | Profit net: 1,3 k RON |
| 2015 | 52,5 k RON | Profit net: 277 RON |
| 2016 | 52 k RON | Profit net: 782 RON |
| 2017 | 53,2 k RON | Profit net: 387 RON |
| 2018 | 23,4 k RON | Profit net: 124 RON |
| 2019 | 56,8 k RON | Profit net: 301 RON |
| 2020 | 7,67 k RON | Profit net: -21,2 k RON |
| 2021 | 29,7 k RON | Profit net: 21,6 k RON |
| 2022 | 25,1 k RON | Profit net: 12 k RON |
| 2023 | 42,9 k RON | Profit net: 13,9 k RON |
| 2024 | 126 k RON | Profit net: 60,6 k RON |
| 2025 | 89,4 k RON | Profit net: 51,6 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 89 400 ≈ 17,7 k € | 51 550 ≈ 10,2 k € | 0 |
| 2024 | 126 140 ≈ 25,4 k € | 60 630 ≈ 12,2 k € | — |
| 2023 | 42 940 ≈ 8,68 k € | 13 915 ≈ 2,81 k € | — |
| 2022 | 25 118 ≈ 5,09 k € | 11 956 ≈ 2,42 k € | — |
| 2021 | 29 680 ≈ 6,03 k € | 21 608 ≈ 4,39 k € | — |
| 2020 | 7 670 ≈ 1,59 k € | -21 241 ≈ -4,39 k € | — |
| 2019 | 56 771 ≈ 12 k € | 301 ≈ 63,4 € | — |
| 2018 | 23 364 ≈ 5,02 k € | 124 ≈ 26,6 € | — |
| 2017 | 53 156 ≈ 11,6 k € | 387 ≈ 84,7 € | 0 |
| 2016 | 52 047 ≈ 11,6 k € | 782 ≈ 174 € | 1 |
| 2015 | 52 485 ≈ 11,8 k € | 277 ≈ 62,3 € | 1 |
| 2014 | 46 706 ≈ 10,5 k € | 1 300 ≈ 292 € | 1 |
| 2013 | 2 758 ≈ 624 € | -12 300 ≈ -2,78 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
57,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99%
Ratio de liquidité générale
1,66
Rotation des actifs
0,83
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Întrebări frecvente
Cum verific firma ST. PATRICK'S CORPORATION SRL după CUI?
Cauți CUI 31606180. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ST. PATRICK'S CORPORATION SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ST. PATRICK'S CORPORATION SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ST. PATRICK'S CORPORATION SRL, CUI 31606180, nr. Reg. Com. J2013001190359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ST. PATRICK'S CORPORATION SRL în 2025?
ST. PATRICK'S CORPORATION SRL (CUI 31606180) a avut o marjă de profit net de 57,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).