Retour à la recherche

SELAUDIT.RO SRL

Actif

SELAUDIT.RO SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Iași. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 158.753 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31558890 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°15953CAEN 6920 n°8145

Informations générales

NomSELAUDIT.RO SRL
CUI31558890
N° d'immatriculationJ22/779/2013
AdressePROF. ION INCULEŢ, 9, Municipiul Iaşi, Iaşi
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation24/04/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HUŢANU EUGENadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

159 k RON

vs 136 k RON

≈ 31,5 k €

Profit net (2025)

102 k RON

vs 100 k RON

≈ 20,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

102 k RON

vs 101 k RON

≈ 20,3 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
158 753
≈ 31,5 k €
101 856
≈ 20,2 k €
1
2024
135 614
≈ 27,3 k €
100 169
≈ 20,1 k €
1
2023
18 179
≈ 3,68 k €
12 760
≈ 2,58 k €
0
2022
38 487
≈ 7,8 k €
34 903
≈ 7,08 k €
0
2021
68 042
≈ 13,8 k €
61 681
≈ 12,5 k €
—
2020
75 946
≈ 15,7 k €
64 418
≈ 13,3 k €
0
2019
70 981
≈ 15 k €
56 741
≈ 12 k €
0
2018
112 090
≈ 24,1 k €
74 934
≈ 16,1 k €
—
2017
59 879
≈ 13,1 k €
23 746
≈ 5,2 k €
—
2016
59 901
≈ 13,3 k €
20 543
≈ 4,57 k €
1
2015
84 182
≈ 18,9 k €
7 449
≈ 1,68 k €
1
2014
198 408
≈ 44,6 k €
30 094
≈ 6,77 k €
3
2013
118 615
≈ 26,8 k €
1 471
≈ 333 €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

64,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

12,27

Rotation des actifs

1,42

Chiffre d'affaires / salarié

159 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SELAUDIT.RO SRL după CUI?

Cauți CUI 31558890. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SELAUDIT.RO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SELAUDIT.RO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SELAUDIT.RO SRL, CUI 31558890, nr. Reg. Com. J22/779/2013, sediu Municipiul Iaşi, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SELAUDIT.RO SRL în 2025?

SELAUDIT.RO SRL (CUI 31558890) a avut o marjă de profit net de 64,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).