Retour à la recherche

VR SOFT DEVELOPMENT SRL

ActifAssujetti à la TVA

VR SOFT DEVELOPMENT SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.635.361 lei și un profit net de 209.280 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31537854 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3229CAEN 6210 n°800

Informations générales

NomVR SOFT DEVELOPMENT SRL
CUI31537854
N° d'immatriculationJ2013001050354
AdresseNICOLAE BĂLCESCU, 4, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6210
Codes CAEN autorisés5821582962016202620362096311
Date d'immatriculation19/04/2013
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,64 M RON

vs 2,47 M RON

≈ 523 k €

Profit net (2025)

209 k RON

vs 94,8 k RON

≈ 41,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

210 k RON

vs 96 k RON

≈ 41,8 k €

Angajați (2025)

7

2025

2,64 M RON

+7%față de 2024Profit net209 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2013505 k RONProfit net: -24,7 k RON
20141,14 M RONProfit net: 19,3 k RON
20151,35 M RONProfit net: 17 k RON
20161,43 M RONProfit net: 6,2 k RON
20171,61 M RONProfit net: 213 RON
20181,85 M RONProfit net: 55 k RON
20191,68 M RONProfit net: 34,5 k RON
20202,27 M RONProfit net: 28,8 k RON
20212,23 M RONProfit net: 78,4 k RON
20222,03 M RONProfit net: 152 k RON
20232,39 M RONProfit net: 172 k RON
20242,47 M RONProfit net: 94,8 k RON
20252,64 M RONProfit net: 209 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 635 361
≈ 523 k €
209 280
≈ 41,5 k €
7
2024
2 474 176
≈ 497 k €
94 834
≈ 19,1 k €
7
2023
2 386 667
≈ 482 k €
171 710
≈ 34,7 k €
7
2022
2 032 947
≈ 412 k €
151 902
≈ 30,8 k €
8
2021
2 225 219
≈ 452 k €
78 420
≈ 15,9 k €
10
2020
2 271 567
≈ 470 k €
28 808
≈ 5,96 k €
12
2019
1 684 345
≈ 355 k €
34 508
≈ 7,27 k €
11
2018
1 853 665
≈ 398 k €
55 009
≈ 11,8 k €
13
2017
1 611 658
≈ 353 k €
213
≈ 46,6 €
12
2016
1 427 947
≈ 318 k €
6 196
≈ 1,38 k €
10
2015
1 346 053
≈ 303 k €
17 021
≈ 3,83 k €
9
2014
1 142 592
≈ 257 k €
19 313
≈ 4,35 k €
7
2013
505 153
≈ 114 k €
-24 665
≈ -5,58 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

7,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

1,94

Rotation des actifs

6,42

Chiffre d'affaires / salarié

376 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-07-30—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VR SOFT DEVELOPMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 31537854. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VR SOFT DEVELOPMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VR SOFT DEVELOPMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VR SOFT DEVELOPMENT SRL, CUI 31537854, nr. Reg. Com. J2013001050354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VR SOFT DEVELOPMENT SRL în 2025?

VR SOFT DEVELOPMENT SRL (CUI 31537854) a avut o marjă de profit net de 7,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).