Retour à la recherche

SQM ARCHITECTURE SRL

ActifAssujetti à la TVA

SQM ARCHITECTURE SRL este o companie înființată în anul 2013 cu sediul în municipiul Turda, județul Cluj. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.506.432 lei și un profit net de 277.006 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 31434336 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°7037CAEN 7111 n°553

Informations générales

NomSQM ARCHITECTURE SRL
CUI31434336
N° d'immatriculationJ12/1021/2013
AdresseSTERCA SULUTIU, 3, Municipiul Turda, Cluj
Code CAEN principal7111
Date d'immatriculation29/03/2013
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Turda
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,22 M RON

vs 1,51 M RON

≈ 242 k €

Profit net (2025)

132 k RON

vs 277 k RON

≈ 26,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,2 M RON

vs 1,34 M RON

≈ 239 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 220 246
≈ 242 k €
132 157
≈ 26,2 k €
4
2024
1 506 432
≈ 303 k €
277 006
≈ 55,7 k €
5
2023
1 881 482
≈ 380 k €
488 366
≈ 98,7 k €
7
2022
1 416 218
≈ 287 k €
408 986
≈ 82,9 k €
8
2021
791 418
≈ 161 k €
75 711
≈ 15,4 k €
9
2020
1 006 745
≈ 208 k €
146 438
≈ 30,3 k €
11
2019
1 292 035
≈ 272 k €
23 507
≈ 4,95 k €
11
2018
1 161 928
≈ 250 k €
84 116
≈ 18,1 k €
14
2017
1 216 520
≈ 266 k €
246 191
≈ 53,9 k €
14
2016
1 046 142
≈ 233 k €
219 372
≈ 48,8 k €
10
2015
418 562
≈ 94,2 k €
2 277
≈ 512 €
11
2014
489 616
≈ 110 k €
54 579
≈ 12,3 k €
7
2013
21 182
≈ 4,79 k €
3 156
≈ 714 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

10,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

11%

Ratio de liquidité générale

0,64

Rotation des actifs

0,34

Chiffre d'affaires / salarié

305 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2013-07-05—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SQM ARCHITECTURE SRL după CUI?

Cauți CUI 31434336. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SQM ARCHITECTURE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SQM ARCHITECTURE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SQM ARCHITECTURE SRL, CUI 31434336, nr. Reg. Com. J12/1021/2013, sediu Municipiul Turda, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SQM ARCHITECTURE SRL în 2025?

SQM ARCHITECTURE SRL (CUI 31434336) a avut o marjă de profit net de 10,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).