Classement en 2024 : Timiș n°1818CAEN 5630 n°105
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2024)
5,15 M RON
≈ 1,04 M €
Profit net (2024)
338 k RON
≈ 67,9 k €
Capitaluri proprii (2024)
2,17 M RON
≈ 436 k €
Angajați (2024)
2024
5,15 M RON
| 2013 | 153 k RON | Profit net: -11 k RON |
|---|---|---|
| 2014 | 1,11 M RON | Profit net: 336 k RON |
| 2015 | 2,33 M RON | Profit net: -220 k RON |
| 2016 | 2,8 M RON | Profit net: 352 k RON |
| 2017 | 5,29 M RON | Profit net: 149 k RON |
| 2018 | 4,71 M RON | Profit net: 5,62 k RON |
| 2019 | 5,13 M RON | Profit net: 113 k RON |
| 2020 | 2,59 M RON | Profit net: 4,81 k RON |
| 2021 | 2,9 M RON | Profit net: 1,36 M RON |
| 2022 | 8,36 M RON | Profit net: 2,19 M RON |
| 2023 | 8,12 M RON | Profit net: 1,2 M RON |
| 2024 | 5,15 M RON | Profit net: 338 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5 149 712 ≈ 1,04 M € | 337 927 ≈ 67,9 k € | 0 | ||||
| 2023 | 8 119 787 ≈ 1,64 M € | 1 203 115 ≈ 243 k € | 41 | ||||
| 2022 | 8 358 127 ≈ 1,69 M € | 2 188 806 ≈ 444 k € | 40 | ||||
| 2021 | 2 903 417 ≈ 590 k € | 1 356 601 ≈ 276 k € | 36 | ||||
| 2020 | 2 590 613 ≈ 536 k € | 4 807 ≈ 994 € | 51 | ||||
| 2019 | 5 130 223 ≈ 1,08 M € | 113 164 ≈ 23,8 k € | 27 | ||||
| 2018 | 4 709 886 ≈ 1,01 M € | 5 623 ≈ 1,21 k € | 25 | ||||
| 2017 | 5 291 223 ≈ 1,16 M € | 148 749 ≈ 32,6 k € | 40 | ||||
| 2016 | 2 801 309 ≈ 624 k € | 351 508 ≈ 78,3 k € | 30 | ||||
| 2015 | 2 331 321 ≈ 524 k € | -219 902 ≈ -49,5 k € | 25 | ||||
| 2014 | 1 108 036 ≈ 249 k € | 335 947 ≈ 75,6 k € | 25 | ||||
| 2013 | 153 042 ≈ 34,6 k € | -10 976 ≈ -2,48 k € | 10 | ||||
| 2025 | Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF). | ||||||
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2024
Marge bénéficiaire nette
6,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
15,6%
Ratio de liquidité générale
1,04
Rotation des actifs
0,98
Chiffre d'affaires / salarié
—
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- BPC INVEST S.R.L.
Administrateur commun : BUTUŞINĂ POPESCU COSTIN
- CRESCENT TRADE SRL
Administrateur commun : BUTUŞINĂ POPESCU COSTIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2013-04-04 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma FLD MANAGEMENT SRL după CUI?
Cauți CUI 31329926. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FLD MANAGEMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru FLD MANAGEMENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea FLD MANAGEMENT SRL, CUI 31329926, nr. Reg. Com. J2013000605359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are FLD MANAGEMENT SRL în 2024?
FLD MANAGEMENT SRL (CUI 31329926) a avut o marjă de profit net de 6,6% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).